سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

سیمای البرز به طور رسمی کار خود را آغاز کرد

28 danesheroz خرداد ۴, ۱۳۹۲ ۰
سیمای البرز به طور رسمی کار خود را آغاز کرد

امروز با حضور مسئولان سیمای البرز به طور رسمی کار خود را آغاز کرد

به گزارش  دانش روز ،  اصغر عربیان استاندار البرز ظهر امروز با حضور در این مراسم ضمن تبریک آغاز به کار سیمای البرز به مردم این استان طی سخنانی اظهار داشت: استان البرز با توجه به گستردگی از خلاء سیما رنج می‌برد که خوشبختانه با تلاش و همکاری مسئولان امروز موفق شدیم سیمای البرز را نیز در این استان راه‌اندازی نماییم.

وی راه‌اندازی سیمای البرز را مهم ارزیابی کرد و افزود: رفع خلا رسانه‌ای البرز به واسطه راه‌اندازی رسمی شبکه استانی گامی مهم در جهت تحقق اهداف و برنامه‌ها می‌باشد.

این مسئول نقش صدا و سیما و جایگاه آن در بین مخاطبان را نیز مهم خواند و گفت: صدا و سیما با توجه به جایگاه بسیار مهمی که در بین مخاطبان دارد از تأثیرپذیری بسیار بالایی برخوردار است لذا برنامه‌سازان در این مرکز باید تمام تلاش خود را برای ساخت این مهم در نظر بگیرند.

وی با تاکید بر اینکه استان البرز دارای قابلیت‌ها و توانمندی‌های بسیاری است ادامه داد: متأسفانه عدم توجه به این قابلیت‌ها تا به امروز سبب شده است که نتوانیم از ظرفیت‌های این استان در مسیر تحول و پیشرفت البرز استفاده نماییم.

عربیان بر توجه ظرفیت‌های بی‌بدیل استان البرز در بخش‌های مختلف فرهنگی، ورزشی، صنعتی، علمی، پژوهشی، کشاورزی، گردشگری و… تأکید کرد و گفت: با راه‌اندازی شبکه استانی البرز بخش قابل توجهی از مشکلات برطرف شده و می‌تواند برای همیشه البرز را از مستأجری پایتخت نجات دهد.

استاندار البرز تصریح کرد: راه‌اندازی این شبکه استانی گامی بزرگ به سمت توسعه فرهنگی در البرز است.

عربیان ادامه داد: در این راستا مسئولان فرهنگی، برنامه‌سازان و متولیان امر فرهنگ باید بسترهای توسعه این مهم را در استان البرز فراهم کنند و خلاها و کمبودهای فرهنگی در البرز را پر نمایند.

شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۰:۰۷
کد خبر : 20482
بازدیدها: 232

پاسخی بگذارید »