جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اختصاصی دانش روز :

سیستم آموزشی باید تصحیح شود / راه اندازی ۵ میلیون کسب و کار جدید در کشور

28 danesheroz خرداد ۲۱, ۱۳۹۲ ۰
سیستم آموزشی باید تصحیح شود / راه اندازی ۵ میلیون کسب و کار جدید در کشور

دانش روز : محسن رضایی در مسجد امام حسن عسگری (ع) منطقه گلشهر کرج ؛ ۴ سال آینده جزء مهمترین و سخت ترین دوران جمهوری اسلامی است ، ما باید این تحریم ها را برطرف سازیم

به گزارش خبرنگار دانش روز ، محسن رضایی نامزد انتخابات ریاست جمهوری در جمع مردم کرج در مسجد امام حسن عسگری (ع) با بیان اینکه تا ۴ سال آینده نباید ریسک و خطا کرد و ۴ سال آینده جزء مهمترین و سخت ترین دوران جمهوری اسلامی است ، اظهار داشت : کشور ما دچار تحریم اقتصادی شده که ما باید این تحریم ها را برطرف سازیم .

وی افزود : دعواهای سیاسی ضربه ای بر بدنه کشور است که تاوان این اختلافات را مردم و رهبری می پردازند ، دعوا باید بر سر حق مردم ، بیکاری ، اعتیاد جوانان و برای زندگی مردم باشد .

رضایی با اشاره به معضلات جامعه از جمله ؛ بیکاری ، فقر ، اعتیاد ، گرانی و… گفت : باید در راستای تصحیح  این معضلات قدم برداشت.

untitled

 

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری اهداف و برنامه های خود را برای اقشار و بخش های مختلف جامعه اینگونه اعلام کرد :

وی گفت: با واگذاری بودجه به صنایع ایرانی جهیزیه جوانان به عنوان هدیه به آنان داده می شود تا امکان ازدواج راحت تر جوانان فراهم شود .

وی در خصوص امنیت جامعه با یادآوری کشته شدن پهلوان داداشی به ضرب چاقو ، از نبود امنیت اجتماعی انتقاد کرد و قول داد امنیت و آرامش را به کوچه ها و خیابان ها بر می گرداند تا مردم آرامش داشته باشند.

وی اظهار داشت : حدود ۵ میلیون کسب و کار جدید در کشور راه اندازی می کنیم ، وام وآموزش می دهیم ، مواد و محصول را درب منزل مردم تحویل می دهیم تا اینکه درآمد را به خانه مردم وارد کنیم .

رضایی اعلام کرد : در طی ۱۵ سالی که در تشخیص مصلحت نظام بوده ایم سیاست های اقتصادی را نوشته ایم ، ما از دولت تقاضا کردیم گندم به قیمت درست به مردم داده شود ، بخش کشاورزی سرمایه گذاری شود اما دولت توجهی نکرد ، ما به یاری خدا با دادن یارانه سبز به کشاورزان در تمام بخش های کشاورزی ، دامداری ، گاوداری و … تحولی بزگ ایجاد می کنیم تا اینگونه هم منیت غذایی برقرار شود و هم محیط زیست درست شود.

وی گفت :چه کسی گفته است بازنشسته ها از کار افتادگان هستند ؟ بازنشسته ها دنیایی از تجربه هستند که در کار باید از ایشان استفاده کرد.

رضایی در خصوص فرهنگیان گفت :باید سیستم آموزشی تصحیح شود و محدودیت هایی که در کار وجود دارد از بین برود.

وی در خصوص سهام عدالت را به مردم برمی گردانیم ، بدهکاریهایشان را می بخشیم و همه سرمایه دارانی که در این سیستم از سهامشان استفاده شده به یک  بهره برداری هدفمند می رسانیم.

رضایی گفت : مسئله سلامت بسیار مهم است داروهای سرطانی با مشکلات فراوان مواجه است ، در بعضی بیماری های خاص مشکل دارو داریم که این مشکلات را حل می کنیم ، بهداشت و درمان را روی مردم متمرکز می کنیم ، امکانات به پرستاران ، پزشکان و بیماران می دهیم.

وی با اظهار تاسف به حال برخی بیماران ، گفت : چرا باید جنازه بیماری به علت بدهی بیمار یک هفته در سرد خانه بیمارستان بماند؟ ما بیماران را حمایت مالی و درمانی می کنیم … برای جان بیماران ما بهترین داروها را استفاده می کنیم.

رضایی گفت :به معلولین رسیدگی می شود ، حدود ۲۰۰۰۰۰ نابینا در کشور وجود دارد که مشاغلی از تلفنچی گرفته تا… برایشان در نظر گرفته شده است.

رضایی اظهار داشت :اکثر صنایع اقتصادی ما خوابیده است ، این صنایع همه چیز دارند ( توانایی ، ماشین آلات ، تجهیزات ، تجربه ) اما بودجه ندارند ، پول این کشور در واسطه گری و دلالی رفته و باعث تعطیلی کارخانه ها و اخراج کاگرها از کارخانه ها  شده ، ما تمامی اینها را سازماندهی می کنیم.

 

وی در پایان اظهار داشت : ما از دل آمریکا اطلاعاتی به دست می آوریم و از این اطلاعات علیه خودش استفاده می کنیم.

 

 

 

گزارش : زهرا جمشیدیان

سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۴۲
کد خبر : 25325
بازدیدها: 290

پاسخی بگذارید »