جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

سید حسن نصرالله درباره سوریه سخنرانی می‌کند

danesheroz خرداد ۳, ۱۳۹۲ ۰

دبیرکل حزب‌الله لبنان روز شنبه در مراسم جشن پیروزی حزب‌الله درجنگ با رژیم صهیونیستی در سال ۲۰۰۰ و آزاد سازی جنوب لبنان در بقاع سخنرانی خواهد‌کرد

به گزارش دانش روز ، سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان فردا شنبه به‌ مناسبت سیزدهمین سالگرد شکست اسرائیل درجنوب لبنان وعقب نشینی وخروج اشغالگران از منطقه اشغالی جنوب لبنان درسال ۲۰۰۰ سخنرانی خواهد کرد.

به نوشته منابع خبری لبنانی؛ حزب الله به منظور بزرگداشت این مناسبت قرار است فردا مراسم جشن باشکوهی را درمنطقه بقاع برگزار کند، و دبیرکل حزب الله نیز قراراست از طریق ویدیو کنفرانس با حاضران در این مراسم و ملت لبنان سخن بگوید.

به نوشته مطبوعات لبنانی؛ دبیرکل حزب الله قرار است آخرین تحولات مربوط به سوریه و به خصوص مساله جنگ در شهر القصیر که درمرحله بسیار سرنوشت سازی قرار دارد با ملت لبنان سخن بگوید.

این منابع خبری در ادامه اعلام کردند؛ دبیرکل حزب الله همچنین فردا آخرین تحولات منطقه بلندی های جولان اشغالی خاک سوریه و نیز درباره نشست موسوم به ژنو -۲ که کشورهای به اصطلاح دوستان سوریه درآن حضور خواهند داشت را نیز بررسی خواهد کرد.

دبیرکل حزب الله لبنان همچنین درباره تلاش برخی کشورهای اروپایی برای قراردادن نام حزب الله درفهرست گروه های تروریستی نیز سخنرانی خواهد کرد.

منبع :تسنیم

جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۳:۱۰
کد خبر : 20023
بازدیدها: 218

پاسخی بگذارید »