پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

سیاه نمایی صدای آمریکا در خصوص خواننده مشهور ایرانی!

danesheroz1 شهریور ۱۲, ۱۳۹۲ ۰
سیاه نمایی صدای آمریکا در خصوص خواننده مشهور ایرانی!

دانش روز: بزرگداشت حسین خواجه امیری معروف به ایرج، خواننده سرشناس و پیشکسوت آواز ایران در فرهنگسرای اندیشه تهران برگزار شد

به گزارش دانش روز، بزرگداشت حسین خواجه امیری معروف به ایرج، خواننده سرشناس و پیشکسوت آواز ایران در فرهنگسرای اندیشه تهران برگزار شد.

  وی که بیش از ۶۰ سال در این زمینه فعالیت داشت مورد تقدیر و قدر دانی قرار گرفت.

  محمد رضا شجریان که در این مراسم شرکت داشت گفت: صدای ایرج متر و معیار آواز ایران است. وی افزاود هر کس بخواهد در بالاترین حد حنجره صدایی را مثال بزند، می گوید صدا شبیه صدای ایرج است.

  در این مراسم و پیش از تقدیر از استاد «حسین خواجه امیری»، بنا به سنت برگزاری سلسله همایش های «باشگاه هنرمندان ایران» چهره هایی از حوزه مطبوعات، ورزش و سینما مورد تقدیر قرار گرفتند.
گفتنی است صدای آمریکا در ذیل این خبر اشاره ای هم به سابقه خوانندگی ایرج در فیلمهای قبل از انقلاب کرد و آن را بزرگ جلوه داد.

  پوشش این خبر از سوی صدای آمریکا در حالی صورت می گیرد که این شبکه سعی دارد با نام بردن از ایرج خواجه امیری و ذکر خاطراتی از اجراهای قبل از انقلاب وی، پیشینه او را یادآور شده و چهره قبل از انقلابش را پر رنگ تر جلوه دهد و اینکه خواجه امیری در زمان های گذشته خیلی موفق تر و فعال تر از زمان حال بوده و چهره و فعالیتهای بعد از انقلاب وی را بسیار کم رنگ نشان دهد و وی را یک خواننده قبل از انقلابی جلوه دهد.

  این در حالی است که این خواننده محبوب حتی بعد از انقلاب هم  چهره ای بسیار محبوب و دوست داشتنی داشته و با آلبوم هایی که منتشر کرده طرفداران بسیاری را از آن خود کرده است.

منبع:دانا

سه شنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۲ - ۲۱:۵۲
کد خبر : 57053
بازدیدها: 410

پاسخی بگذارید »