دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

فرماندار کرج در گفت‌وگو با دانش روز

سکوت مجامع بین‌المللی تاسف‌بار است/ روز قدس نماد وحدت است

danesheroz7 مرداد ۱۳, ۱۳۹۲ ۰
سکوت مجامع بین‌المللی تاسف‌بار است/ روز قدس نماد وحدت است

دانش روز:

فرماندار کرج گفت: سکوت مجامع بین المللی را در برابر اقدامات وحشیانه رژیم صهیونیستی علیه مردم مظلوم فلسطین تأسف بار است

مهدی ایران‌نژاد، فرماندار کرج هم که در کنار سایر اقشار جامعه در راهپیمایی حضور پیدا کرده بود در گفت‌وگوی اختصاصی با دانش‌روز، اظهار داشت: سکوت مجامع بین المللی را در برابر اقدامات وحشیانه رژیم صهیونیستی علیه مردم مظلوم فلسطین تأسف بار است. امروز آمده‌ایم تا اعلام کنیم ما هرگز دست از حمایت و پشتیبانی این ملت مظلوم برنخواهیم داشت و تا آزادی قدس شریف همپای مردم این سرزمین ایستاده‌ایم.
وی ادامه داد: آنان برای رسیدن به اهداف خود و تسلط دائمی بر کشورهای اسلامی و خاور میانه چندین حلقه را به کار گرفته‌اند که مهمترین اقدامات آنها تجزیه کشورهای اسلامی و تشکیل کشورهایی با جمعیت یک یا دو میلیون نفری و دارای اختلافات مرزی است.
ایران‌نژاد عنوان کرد: این کشورها تصمیم دارند، کشورهای ترکیه، عراق و سوریه را به قسمت های کوچکتری تجزیه کنند و تشکیلات گروه تروریستی وهابیون یکی دیگر از اقدامات آنان است و در صدد این هستند که در کشورهای عراق، پاکستان و سوریه، مرد به خاک و خون توسط این گروه کشیده شوند.
فرماندار کرج گفت: روز قدس نماد وحدت است و باید همواره به عنوان این نماد و با حرکت با معنایی که امت اسلامی در سراسر عالم دارد این روز را گرامی بداریم. امید است این حضور حماسی مردم روزه دار در این روز گرم مبدا برای آزادی همه سرزمین های اسلامی باشد.

یکشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۲۰
کد خبر : 46372
بازدیدها: 343

پاسخی بگذارید »