پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

سکه و ارز پر ریسک است

danesheroz1 تیر ۸, ۱۳۹۲ ۰
سکه و ارز پر ریسک است

دانش روز: وزیر امور اقتصاد و دارایی با تاکید بر برگزاری انتخابات صحیح و دقیق در کشور و تاثیر آن بر تعدیل قیمت سکه و ارز گفت: مردم می دانند سکه و ارز بازار پرریسکی است.

به گزارش دانش روز،  سید شمس الدین حسینی عصر امروز در حاشیه مراسم اعلام رسمی گزارش جهانی سرمایه گذاری خارجی ایران در سال ۲۰۱۲ در جمع خبرنگاران در مورد کاهش قیمت انواع سکه و ارز در بازار بویژه بعد از انتخابات ریاست جمهوری گفت: باید مشارکت مردم در انتخابات را به عنوان یک علامت بسیار مثبت در فعالیت های مختلف اجتماعی و اقتصادی ببینیم.

وزیر اقتصاد با تاکید بر اینکه پیش از گذشته بخش های اقتصادی و اجتماعی به هم گره خورده است، اظهار داشت: مدتها بود فضاسازی منفی بر علیه حضور و مشارکت مردم در امور اجتماعی کشور وجود داشت. حدود ۷۳ درصد مردم در انتخابات شرکت کردند و از بین کاندیداهای متعدد یک انتخابات دقیق و صحیح ریاست جمهوری برگزار شد و این علامت مثبتی است.

حسینی خاطرنشان کرد: این انتخابات به فضای بین المللی و برای همه سرمایه گذاران داخلی و خارجی فضای مساعدی را نشان می دهد که در آن نشاط اجتماعی وجود دارد.

وزیر اقتصاد تصریح کرد: در سالهای اخیر بازار تحت فشارهای سیاسی بوده و وقتی فشارهای سیاسی تعدیل می شود بازارها می توانند خود را بازیابی کنند و به رونق می رسند و مردم می دانند سکه و ارز بازارهای پرریسکی است.

منبع:مهر

شنبه ۸ تیر ۱۳۹۲ - ۲۱:۳۰
کد خبر : 33383
بازدیدها: 277

پاسخی بگذارید »