یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

نماینده ولی فقیه در سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز:

سپاه با مأموریت‌های ویژه در دفاع از کیان نظام گام‌های اساسی برداشته است

danesheroz اردیبهشت ۱, ۱۳۹۲ ۰
سپاه با مأموریت‌های ویژه در دفاع از کیان نظام گام‌های اساسی برداشته است

نماینده ولی فقیه در سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را نیروی منسجم مردمی عنوان کرد و گفت: سپاه با مأموریت‌های ویژه در دفاع از کیان نظام گام‌های اساسی برداشته است

حجت‌الاسلام محمدجواد موحد ظهر امروز در نشست مطبوعاتی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با تشکیل سپاه امید مضاعفی در بین مردم ایران ایجاد شد چرا که سپاه با مأموریت‌های مختلف و حضور در عرصه‌های گوناگون توانست خواسته‌های مشروع مردم را به درستی انجام دهد.

وی در ادامه با اشاره به این که سپاه پاسداران در سال ۵۸ و با فرمان امام خمینی (ره) تشکیل شد، افزود: این نیروی مردمی همواره در جریان‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، مذهبی و اقتصادی با مردم بوده و خواهد بود.

موحد یکی از ویژگی‌های بارز سپاه پاسداران را ولایتمداری دانست و خاطرنشان کرد: سپاه همواره در دفاع از میهن و مبارزه با دشمنان پیشقدم بوده است و امروز با دستیابی به دستاوردهای مهم دفاعی و نظامی به عنوان سدی محکم در برابر تهاجمات دشمنان محسوب می‌شود.

این مسئول با اشاره به این که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دوران هشت سال دفاع مقدس و در دوران سازندگی نیز کارنامه درخشانی دارد، عنوان داشت: نقش‌آفرینی‌های سپاه در دوران جنگ تحمیلی و دوران سازندگی بسیار درخشان است، چرا که این سپاه در آن دوران با عملیات‌های مختلف توانست بخشی از خاک کشور را که در ابتدای جنگ به دست دشمن افتاده بود، از آنان پس بگیرد و امروز نامی نیک را از خود به یادگار بگذارد.

نامزدهای انتخاباتی از تخریب یکدیگر بپرهیزند

نماینده ولی فقیه در سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز در بخشی دیگر از سخنان خود به برگزاری انتخابات در کشور اشاره کرد و گفت: مهمترین اقدام در برگزاری انتخاباتی سالم، پرهیز از تخریب نامزدهای انتخاباتی توسط دیگر کاندیداها است.

موحد ادامه داد: نامزدهای انتخاباتی از دادن وعده‌های غیرقابل تحقق به شدت بپرهیزند، چرا که عدم تحقق این وعده‌ها نارضایتی مردم و بی‌اعتمادی را در بین آنان و مسئولان ایجاد خواهد کرد.

وی افزود: در هر صورت ما چه بخواهیم و چه نخواهیم کاندیداهای انتخاباتی در بین مردم طرفدارانی دارند، ‌لذا نامزدهای انتخاباتی باید با حفظ وحدت و آرامش و رعایت اخلاق انتخاباتی در برگزاری هر چه باشکوه‌تر انتخابات تلاش کنند.

یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۵:۳۵
کد خبر : 12533
بازدیدها: 259

پاسخی بگذارید »