پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اختصاصی دانش روز: همزمان با سراسر کشور:

سوگواره «احلی من العسل» در کرج برگزار می‌ شود

danesh مهر ۲۷, ۱۳۹۴ ۰
سوگواره «احلی من العسل» در کرج برگزار می‌ شود

دانش روز: مسئول بسیج دانش آموزی استان البرز از برگزاری سوگواره احلی من العسل در روز ششم محرم همزمان با سراسر کشور با شرکت ۱۰۰۰ دانش آموز خبر داد

به گزارش دانش روز، یدالله لک با اعلام این خبر به خبرنگار ما گفت: سوگواره احلی من العسل در روز ششم محرم با حضور ۱۰۰۰ دانش آموز در تشکل های دانش آموزی مدارس اعم از بسیج دانش آموزی، اتحادیه انجمن های اسلامی، سازمان دانش آموزی و هلال احمر در آستان مقدس امام زاده طاهر (ع) کرج به طور متمرکز استانی  اجرا خواهد شد و از ظرفیت ها و توان همه تشکل های دانش آموزی در اجرای این مراسم استفاده می شود. 

وی افزود: در سوگواری احلی من العسل برنامه هایی اعم از سینه زنی و مداحی  محرم تدارک دیده شده و توسط هیئت های دانش آموزی و هر تشکل برنامه اجرا خواهد شد. هر تشکل با نشان خود و با توجه به اینکه نقطه وحدت همه تشکل های دانش آموزی محرم و عاشوراست با همدلی و هماهنگی برنامه احلی من العسل را همزمان با سراسر کشور برگزار خواهد کرد. 

لک اظهار داشت: در مدارس استان البرز بنا به ظرفیت و توان این برنامه اجرا شده و هر ناحیه ای خارج از شهر کرج برنامه احلی من العسل را در دستور کار دارد و نواحی ۳ گانه به استثنا فردیس اجرای برنامه متمرکز در آستان مقدس امام زاده طاهر (ع) خواهند داشت.

مسئول بسیج دانش آموزی استان البرز در خاتمه خاطر نشان داشت: بسیج دانش آموزی با توجه به اینکه دانش آموزان به لحاظ زمان و درس نمی توانند از مدرسه خارج شوند برنامه های سوگواری محرم را در مدارس با محوریت دانش آموزان و بسیج دانش آموزی متمرکز کرده است و امیدواریم نوجوانان و دانش آموزان استان البرز با حضور با شکوه خود در سوگواره احلی من العسل در شان حضرت قاسم (ع) در صحنه حاضر شوند.

دوشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۴ - ۲۲:۲۲
کد خبر : 158656
بازدیدها: 1,068

پاسخی بگذارید »