پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

سوگند نامه معلمی ایجاد تعهد درونی در میان فرهنگیان است

danesheroz1 فروردین ۱۰, ۱۳۹۳ ۰
سوگند نامه معلمی ایجاد تعهد درونی در میان فرهنگیان است

دانش روز: معاون امور کمیسیون‌ های شورای عالی آموزش و پرورش با اشاره به سوگند نامه معلمی گفت:‌‌ تاکید ما بر این است تا معلمان را به سمتی سوق دهیم که خود، حافظ و نگهبان کارشان باشند و با انگیزه و علاقه درونی شغل معلمی را دنبال کنند

به گزارش دانش روز، احمد عابدینی در پاسخ به این پرسش که سوگند‌نامه معلمی با چه ضرورت و هدفی طراحی شده است؟‌ اظهار داشت: این سوگندنامه در مرحله نخست برای معلمان جدید الورود و فارغ التحصیلان دانشگاه تربیت معلم طراحی شده است. البته‌ زمینه‌های لازم را طراحی خواهیم کرد تا فرهنگیانی که چندین سال از حضور آنها در آموزش و پرورش می‌گذرد و علاقه ‌مند هستند، بتوانند این سوگند نامه را قرائت کنند.

 وی افزود: شورای عالی آموزش و پرورش تاکید دارد تا معلمان را به سمتی سوق دهد که خودشان، حافظ و نگهبان کار خود باشند و با انگیزه و علاقه درونی شغل معلمی را دنبال کنند.

 معاون امور کمیسیون‌های شورای عالی آموزش و پرورش بیان کرد: سوگند نامه معلمی مهمترین وظایفی را که یک معلم باید آنها را دنبال کند، متذکر شده است، در حقیقت به دنبال ایجاد تعهد درونی برای معلمان هستیم.

به نقل از تسنیم عابدینی خاطرنشان کرد: بخشنامه مربوط به سوگند نامه معلمی به زودی ابلاغ می‌شود، البته باید توجه داشت که بخشنامه الزام ایجاد نمی‌کند، بلکه باید تلاش کرد برای افزایش تعهد معلمان مشکلات بیرونی را کم کنیم.

یکشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۳ - ۰۹:۴۱
کد خبر : 102458
بازدیدها: 496

پاسخی بگذارید »