جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

سومین مرکز تخصصی چشم پزشکی نور در البرز افتتاح شد

danesheroz1 مهر ۲۱, ۱۳۹۲ ۰
سومین مرکز تخصصی چشم پزشکی نور در البرز افتتاح شد

دانش روز: سومین مرکز تخصصی چشم پزشکی نور، در استان البرز با حضور استاندار البرز، فرمانده پلیس راه کشور، رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز، جمعی از مسئولان دستگاه های اجرایی استان، شهرداران و اعضای شورای اسلامی شهر کرج افتتاح و به بهره برداری رسید

به گزارش دانش روز، رئیس هیئت مدیره کلینیک تخصصی چشم پزشکی نور در مراسم افتتاحیه کلینیک تخصصی چشم پزشکی نور البرز اظهار داشت: کلینیک تخصصی نور در تهران سومین مرکز تخصصی خود را به منظور ارائه خدمات مطلوب و مناسب به مردم استان البرز افتتاح و راه اندازی کرد تا بدین ترتیب بتواند پاسخگوی بخش قابل توجهی از مراجعات بیماران چشمی این استان باشد.
حیدری افزود: اولین کلینیک تخصصی چشم پزشکی نور کشور که مجهزترین و روزآمدترین مرکز تخصصی است در سال ۷۲ در خیابان مطهری تهران افتتاح و به بهره برداری رسید و در سال ۸۶ نیز بیمارستان تخصصی چشم پزشکی نور نیز فعالیت خود را به دلیل نیاز کشور به بهره برداری رسید.
کلینیک نور البرز متمایزترین کلینیک تخصصی چشم است
وی کلینیک تخصصی نور البرز را پس از مرکز تهران متمایزترین کلینیک تخصصی چشم عنوان کرد و گفت: این مرکز نیز مرکزی تخصصی است که به دلیل استفاده از امکانات و تجهیزات تخصصی و فعالیت متخصصان و فوق تخصص ها از ظرفیت علمی و پژوهشی بسیار بالایی برخوردار است.
رئیس هیئت مدیره کلینیک تخصصی چشم پزشکی نور یادآور شد: بر اساس مطالعات صورت گرفته ۲۵ درصد از مراجعات مردم به مرکز تخصصی و بیمارستان چشم پزشکی نور تهران به استان البرز اختصاص داشت که این مهم خود عاملی شد تا مسئولان این مرکز تدابیر لازم را به منظور احداث سومین مرکز تخصصی خود در استان البرز بیندیشند.
مرکز جراحی چشم البرز احداث می شود
وی در ادامه سخنان خود از احداث مرکز جراحی چشم البرز خبر داد و تصریح کرد: احداث مرکز جراحی چشم پزشکی البرز نیز از دیگر برنامه هایی است که در مجاورت کلینیک تخصصی نور البرز عملیاتی می شود.
حیدری با اشاره به اینکه بیش از ۹۰ درصد پذیرش این کلینیک از طریق مشاوره تلفنی انجام می شود، افزود: با راه اندازی این مرکز بیش از ۹۰ درصد از پذیرشها از طریق مشاروه تلفنی صورت می گیرد تا به نیازهای بیماران پاسخ دهد.
وی گفت: کیفیت ارائه خدمات در این کلینیک ها همراه با ارتقای دانش روز دنیا باعث شده موفقیتهای چشمگیری در حوزه درمان و پژوهش به وجود آید.
حیدری همچنین تاکید کرد: ارتقای سلامت جامعه نیازمند عزم ملی و توجه ویژه مسئولان است که باید در برنامه های دولت همچون سیاست خارجی و مباحث امنیتی کشور مدنظر مسئولان بویژه رئیس جمهور قرار گیرد تا بتوان با همکاری های بین بخشی و بهره گیری از ظرفیتهای بخش خصوصی شاهد ارتقای سطح سلامت مردم باشیم.

 

 

یکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۲ - ۱۳:۳۷
کد خبر : 66861
بازدیدها: 1,841

پاسخی بگذارید »