چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

سومین دوره مسابقه ملی فناوری نانو در دانشگاه امیرکبیر برگزار می‌شود

28 danesheroz اردیبهشت ۲۵, ۱۳۹۲ ۰
سومین دوره مسابقه ملی فناوری نانو در دانشگاه امیرکبیر برگزار می‌شود

سومین دوره مسابقه ملی فناوری نانو ۲۷ اردیبهشت‌ماه در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود

به گزارش دانش روز ، محمدرضا ملکی مسئول اجرایی سومین دوره مسابقه ملی فناوری نانو در دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: باتوجه به اینکه این دانشگاه به عنوان همکار دبیرخانه ستاد ملی نانو شناخته شده است براین اساس در سومین دوره مسابقه ملی فناوری نانو دانشگاه صنعتی امیرکبیر به عنوان حوزه امتحانی استان تهران تعیین شده است.

وی با اشاره به حضور ۳ هزار و ۳۸۲ شرکت کننده در سومین دوره مسابقات ملی فناوری نانو، افزود: از این تعداد یکهزار و ۵۰ نفر مربوط به استان تهران هستند که آزمون این افراد در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود.

مسئول اجرایی سومین دوره مسابقه ملی فناوری نانو در دانشگاه صنعتی امیرکبیر خاطرنشان کرد: این مسابقه روز جمعه ۲۷ اردیبهشت ماه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۲:۳۰ بعد از ظهر برگزار می‌شود.

ملکی در تشریح سومین دوره مسابقه ملی فناوری نانو اضافه کرد: این مسابقه دارای ۱۰۰ سئوال چهار گزینه‌ای و ۴ سئوال تشریحی است که سئوالات تشریحی سطح توانمندی تدریس شرکت‌کنندگان در حوزه نانو را ارزیابی می‌کند.

وی بیان داشت: سوالات سومین دوره مسابقه ملی فناوری نانو در حوزه‌های نانو ساختار، روش‌های ساخت و سنتز نانو ساختارها، روش‌ها و تجهیزات شناسایی و آنالیز، کاربردهای فناوری نانو و تجاری‌سازی فناوری نانو است.

مسئول اجرایی سومین دوره مسابقه ملی فناوری نانو در دانشگاه صنعتی امیرکبیر تصریح کرد: به افرادی که در این مسابقه حدنصاب نمره را کسب کنند گواهی توانایی تدریس اهدا می‌شود.

ملکی با بیان اینکه دانشگاه صنعتی امیرکبیر به عنوان همکار ستاد ملی نانو تعیین شده است، گفت: دبیرخانه ستاد ملی نانو(نهاد ترویجی نانو) حدود ۳ ماه است که در دانشگاه صنعتی امیرکبیر راه اندازی شده و از همان ابتدا نیز فعالیت خود را آغاز کرده است.

چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۳:۵۴
کد خبر : 17596
بازدیدها: 294

پاسخی بگذارید »