جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

سوالات و پاسخ‌نامه مرحله دوم آزمون المپیادهای علمی دانش‌آموزان+لینک دانلود

danesheroz اردیبهشت ۱۵, ۱۳۹۲ ۰
سوالات و پاسخ‌نامه مرحله دوم آزمون المپیادهای علمی دانش‌آموزان+لینک دانلود

سوالات و پاسخ‌ نامه‌های تشریحی و تستی مربوط به آزمون المپیادهای دانش‌آموزی در سایت باشگاه دانش پژوهان جوان به آدرس www.Ysc.ac.ir در دسترس و قابل دانلود است

مرحله دوم آزمون المپیادهای علمی دانش‌آموزی، به مدت چهار روز متوالی از ۱۰ تا ۱۳ ماه جاری در مراکز استان‌ها و ۸ حوزه خارج از کشور برگزار شد.

در این مرحله از المپیادهای علمی کشوری، ۹ هزار دانش آموز دختر و پسر در ۷ رشته فیزیک، زیست شناسی، کامپیوتر، شیمی، ریاضی، نجوم و اختر فیزیک و ادبی به صورت یکپارچه در سراسر کشور به رقابت پرداختند.

براساس این گزارش، در حال حاضر سوالات و پاسخ نامه های تشریحی و تستی مربوط به هر آزمون در سایت باشگاه دانش پژوهان جوان به آدرس www.Ysc.ac.ir در دسترس و قابل دانلود است تا دانش‌آموزان علاقمند بتوانند از آن استفاده کنند.

همچنین سوالات و پاسخ‌های آزمون آزمایشی المپیاد علوم‌زمین نیز در این سایت قابل رویت است. یادآور می شود؛ این آزمون برای نخستین بار به صورت آزمایشی در ۶ استان منتخب (تهران، اصفهان، فارس، لرستان، خراسان رضوی، مازندران) امروز صبح به صورت همزمان برگزار شد.

آزمون المپیاد علوم‌زمین فقط در یک مرحله و به صورت چندگزینه ای برگزار شده و به دلیل آزمایشی بودن آن هیچ گونه امتیازی به شرکت کنندگان تعلق نمی‌گیرد و صرفاً به نفرات اول تا هشتم تقدیرنامه و جوایزی اهدا خواهد شد.

“حسن ساعی دهقان” معاون باشگاه دانش پژوهان جوان در پاسخ به خبرنگار آموزش و پرورش پانا مبنی بر این که نتایج این آزمون ها چه زمانی اعلام خواهد شد؟ اظهار کرد: طبق پیش بینی ها و برنامه ریزی های صورت گرفته، در دهه سوم خردادماه نتایج مرحله دوم آزمون های المپیاد علمی دانش آ موزی اعلام خواهد شد.

لینک دانلود سوالات و پاسخنامه مرحله دوم آزمون المپیادهای علمی دانش آموزان کشور: www.Ysc.ac.ir

یکشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۰۴:۴۹
کد خبر : 14875
بازدیدها: 272

پاسخی بگذارید »