سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

استاندار البرز :

سهم هنرمندان استان در سیمای البرز افزایش یابد

danesheroz خرداد ۷, ۱۳۹۲ ۰
سهم هنرمندان استان در سیمای البرز افزایش یابد

استاندار البرز بر افزایش سهم هنرمندان این استان در راستای ارتقای کیفیت برنامه های سیمای تازه تاسیس البرز تاکید کرد

اصغر عربیان استاندار البرز با بیان اینکه راه اندازی سیمای استان ظرفیتی غنی در نمایش توانمندی های استان در حوزه های مختلف است، اظهار داشت: راه اندازی سیمای البرز از جمله خواسته ها و مطالبات اساسی استان است که با تلاش مسئولان البرز و صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران دریچه ای به سوی مردم استان گشوده شد تا پل ارتباطی مناسبی میان مردم و مسئولان باشد.
وی افزود: شبکه استانی البرز در کنار سایر رسانه های استانی، ظرفیتی بی بدیل در معرفی توانمندیهای مغفول مانده در حوزه های مختلف؛ علمی، پژوهشی، کشاورزی، فرهنگی، ورزشی، صنعت و… است که می تواند به تثبیت جایگاه استان البرز در سطح ملی و بین المللی مثمرثمر واقع شود.
عربیان با اشاره به اینکه در کنار این مؤلفه ها توجه به سرمایه غنی انسانی استان البرز از اهمیت بالایی برخوردار است، خاطر نشان کرد: در حال حاضر بخش اعظمی از هنرمندان و ورزشکاران نامی کشور در این استان ساکن هستند که باید از این ظرفیت غنی به درستی استفاده شود.
استاندار البرز تصریح کرد: بدون شک استفاده از این نیروهای ارزشمند گامی بسیار مهم در راستای ارتقای کیفی برنامه های تولید سیمای البرز به شمار می رود که باید بیش از پیش مورد توجه مدیرکل سیمای البرز قرار گیرد.
وی یادآور شد: در حال حاضر سیمای البرز به دلیل محدودیت فضا برای توسعه فعالیتهای خود با مشکل مواجه است که با رفع این معضل امکان بهره مندی از نیروهای نخبه و فرهیخته فرهنگی، هنری و ورزشی فراهم می شود.
نقش آفرینی سیمای البرز در ایجاد شور و نشاط انتخاباتی
عربیان در بخش دیگری از سخنان خود بر نقش آفرینی سیمای البرز در ایجاد شور و نشاط انتخاباتی تاکید کرد و گفت: یکی از اثرات بی نظیر رسانه ملی و استانی ایجاد شور و نشاط اجتماعی و انتخاباتی در سطح جامعه است که این مهم با توجه به تنوع قومیت ها مختلف استان البرز می تواند در تحقق «حماسه سیاسی» مفید واقع شده و موجب حماسه ای ماندگار در تاریخ البرز سرافراز شود.
وی اظهار داشت: رسالت رسانه های استان بویژه سیمای البرز در تحقق این حماسه بسیار سنگین است که می تواند علاوه بر خنثی کردن توطئه دشمنان در جهت عدم مشارکت مردم در این دوره از انتخابات، برگ زرین دیگری بر تاریخ پرافتخار ایران اسلامی بویژه استان البرز بیافزاید.

سه شنبه ۷ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۰:۵۷
کد خبر : 21683
بازدیدها: 235

پاسخی بگذارید »