یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

فرماندار کرج:

سنگر مساجد در هیچ دوره‌ای دست از مقاومت نکشیده است

28 danesheroz تیر ۱۶, ۱۳۹۲ ۰
سنگر مساجد در هیچ دوره‌ای دست از مقاومت نکشیده است

دانش روز : فرماندار کرج گفت: در طول تاریخ هیچ گاه سنگر مساجد دست از مقاومت نکشیده و برابر دشمنان عقب‌نشینی نکرده است

به گزارش دانش روز ، جلسه تکریم و غبار‌روبی مساجد مرکز استان البرز به مناسبت فرارسیدن دهه آخر ماه شعبان بعد از ظهر امروز با حضور فرماندار کرج ، مدیران و خادمان مساجد این شهرستان برگزار شد.

مهدی ایران‌نژاد طی سخنانی در این نشست اظهار داشت : مسجد از یک سو محل عبادت مسلمان در برابر پروردگار است و از سوی دیگر محل اجتماع امت اسلامی در طول تاریخ به شمار می‌آید.

وی با اشاره به تهدیدهای دشمنان علیه جوامع اسلامی از ابتدا تا به امروز اظهار داشت : در طول تاریخ حکومت‌های مختلف در کشورهای اسلامی بر سر کار آمده و رفته‌اند ، اما هیچ زمانی چراغ مقاومت در مساجد خاموش نشده و سنگر مسجد همواره در برابر دشمنی‌ها و دسیسه‌ها و توطئه‌ها ایستادگی کرده است.

عالی‌ترین مقام اجرایی در شهرستان کرج با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری و ضرورت حفظ هوشیاری مردم در برابر تهاجم فرهنگی دشمنان اسلام و انقلاب گفت : نباید اجازه دهیم چراغ فرهنگ‌سازی و انسان‌سازی در مساجد ایران اسلامی خاموش شود و به طور قطع روزی که جوانان از مساجد دور شوند، دشمنان ما به هدف خود خواهند رسید.

ایران‌نژاد تاکید کرد : باید از تمام امکانات برای جذب جوانان به مساجد استفاده کرد ، چرا که به طور قطع جوانانی که در مساجد پرورش می‌یابند ، ضمن اینکه در مقابل انحرافات اجتماعی مصون می‌شوند ، هرگز دست از مقاومت در راه تحقق اهداف و آرمان‌های اسلام و انقلاب بر نخواهند داشت.

وی با اشاره به در پیش بودن ماه مبارک رمضان و برگزاری برنامه‌های فرهنگی و معنوی و مذهبی در مساجد کرج طی این ماه اظهار داشت : باید مساجد ما آماده برگزاری مراسم‌های مذهبی و معنوی این ماه پر خیر و برکت باشند.

ایران نژاد در پایان از تلاش‌های خادمان مساجد و هیئت‌ امنای مساجد کرج تقدیر کرد.

لازم به توضیح است در این نشست ، برنامه‌های مساجد شهرستان کرج در ماه مبارک رمضان تشریح شد.

 

منبع : فارس

یکشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۲ - ۲۱:۱۵
کد خبر : 35549
بازدیدها: 124

پاسخی بگذارید »