سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس:

سند تحول بنیادین مهمترین اولویت آموزش و پرورش

danesheroz1 شهریور ۲, ۱۳۹۲ ۰
سند تحول بنیادین مهمترین اولویت آموزش و پرورش

دانش روز: اعضا کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفت وگو با پانا ضمن اشاره به عملکرد خوب و باسابقه دکتر فانی در گذشته عنوان کردند: باور داشتن و عملیاتی کردن سند تحول بنیادین و نظام رتبه بندی معلمان از اهم برنامه های سرپرست وزارت آموزش و پرورش است

به گزارش دانش روز، عطا الله سلطانی صبور درخصوص عملکرد علی اصغر فانی در گذشته عنوان کرد: ایشان تاکنون گذشته خوبی داشته و مهمتر از همه فردی معتدل است.

وی با بیان اینکه باید برنامه های ایشان را دید یادآور شد که فانی فردی باسابقه در حوزه آموزش و پرورش است که از ابتدا در این بخش حضور فعال و ارتباط راسخی داشته اند و با فراز و فرود آن به خوبی آشنا هستند.

سلطانی صبور با بیان این مطلب که عملیاتی کردن سند تحول بنیادین و باور به آن مهم ترین اولویتی است که ایشان باید درنظر داشته باشند، تاکید کرد: بحث معیشت و کرامت معلمان و طرحی که اخیرا به مجلس آورده شده که نظام رتبه بندی معلمان است را باید درنظر گرفت. اگرچه این عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس خاطر نشان کرد: نیاز است تا برنامه های ایشان را از نظر گذراند ولی در عین حال عملکرد ایشان خوب بوده و فردی با تجربه در این حوزه است.

به گزارش خبرگزاری پانا؛ فرهاد بشیری نیز در گفت و گو با پانا نیز با ارزیابی خوب بخشی از فعالیت های فانی در گذشته عنوان کرد: باید فعالیت ها و تلاش ایشان را در گذشته نسبت به مسائل کشور مورد ارزیابی قرارداد اگرچه تاکنون برنامه ای ارائه ننموده اند و باید برنامه های ایشان را دید تا درمورد آن به قضاوت نشست.

وی با بیان اینکه اولویتی که سرپرست آموزش و پرورش باید درنظر داشته باشد دنبال کردن جدی طرح سند تحول باید از اقدامات فانی باشد و ارزش ها و مطالبات این حوزه را مدنظر داشته باشد.

وی ادامه داد: البته باید فرصتی داده شود تا طرح ها و برنامه های ایشان را دقیقا از نظر گذراند.

منبع:پانا

شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۱:۴۲
کد خبر : 53621
بازدیدها: 304

پاسخی بگذارید »