پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

سمفونی حضور

سمفونی حضور به دستان مردم متجلی شد

danesheroz1 خرداد ۲۴, ۱۳۹۲ ۰
سمفونی حضور به دستان مردم متجلی شد

دانش روز: دکتر اصغر عربیان در جریان بازدید از ستاد انتخابات استان البرز در سالن شهدای البرز استانداری بیان کرد: با شور و شوقی که از سوی مردم در ساعات اولیه صبح امروز شاهد بودیم، به واقع حماسه سیاسی به دستان مردم محقق شد

دانش روز: دکتر اصغر عربیان در جریان بازدید از ستاد انتخابات استان البرز در سالن شهدای البرز استانداری بیان کرد: با شور  و شوقی  که  از سوی مردم در ساعات اولیه صبح امروز شاهد بودیم، به واقع حماسه سیاسی به دستان مردم محقق شد.

وی افزود: به حمدالله  بار دیگر مردم با حضورشان پای صندوق های رأی شور و نشاط مضاعفی را به این حماسه بخشیدند و بار دیگر پایبندی خود را به نظام و انقلاب با مهری که در شناسنامه هایشان نشاندند  به اثبات رساندند.

تجلی حضور در پای صندوق های رأی است

استاندار البرز در جریان حضور در ستاد انتخابات استان تصریح کرد: داوم  و قوام نظام با حضور در صحنه و پشتیبانی از نظام در پای صندوق های رأی به اثبات رسید. وی افزود: مردم امروز سرنوشت شان را با مشارکت و حضورشان به دنیا اثبات کردند.

بیش از ۲۰ هزار رأی اولی در البرز

دکتر اصغر عربیان به نقش رأی اولی ها هم در این حماسه اشاره کرد و گفت: استان البرز بیش از ۲۰ هزار رأی اولی دارد، به همه رأی اولی ها اولین تجربه مشارکت در تعیین سرنوشت کشورشان را تبریک می گویم. شور و شوق انتخابات هنوز پر شور و گرم  در ایران کوچک ادامه دارد.

جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۴:۴۶
کد خبر : 26846
بازدیدها: 234

پاسخی بگذارید »