پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

سلیمی: به خاطر باقری وزنه نمی زنیم

danesheroz فروردین ۱۸, ۱۳۹۲ ۰

قویترین مرد جهان می گوید دلش می خواسته که در مراسم کنگره فدراسیون جهانی حضور داشته باشد

بهداد سلیمی دلش خیلی پر است .قرار بود تا از او به عنوان بهترین وزنه بردار جهان در کنگره فدراسیون جهانی تقدیر شود که این اتفاق به دلیل عدم صدور ویزا نیفتاد.هر ساله و پس از انتخاب بهترین وزنه بردار جهان،در نخستین مسابقه ای که بعد از سال میلادی برگزار شود از نفراتی که عناوین بهترین را به خودشان اختصاص داده اند تقدیر می شود که امسال نوبت بهداد سلیمی بود.غایب بزرگ این مراسم که لوح افتخار و کاپ مخصوص اش را حسین رضازاده می گیرد و به ایران می آورد:«خودم دلم می خواست در این مراسم حضور داشتم اما نشد.»

شاید قسمت نبوده که به شما ویزا نداده اند؟
چطور دفعه های قبل این اتفاقات نمی افتاد؟مگر قرار بوده به پابوس امام رضا(ع)بروم که قسمت باشد.نخواستند من به ازبکستان بروم.خودم خیلی دلم می خواست دراین مراسم حضور داشته باشم که حالا این اتفاق نیفتاده است.

در هفته های اخیر اردوی تیم ملی وزنه برداری حاشیه های زیادی را تجربه کرده است.به نظر کوروش باقری از دست ملی پوشان دلگیر است.این ناراحتی ها دلیل خاصی دارد؟
ببینید،در انتخاب بهترین مربی سال ورزش ایران بچه های وزنه برداری با اعتقادشان رای دادند.رای آنها محمد بنا بود.خود من هم به بنا رای دادم چون اعتقاد قلبی ام بود.غیر از بحث فنی او همیشه از کشتی گیرانش حمایت کرده و هوای آنها را داشته است.خود آقای باقری هم گفته بود که هر کس می تواند هر انتخابی داشته باشد.به هر حال فکر نمی کنم این اتفاق آن قدر بزرگ باشد که باعث ناراحتی شود.

اما باقری ناراحت شده،هرچند که خودش این موضوع را تکذیب می کند ولی او از دست المپیکی ها دلخور است.

چرا دلخوری؟بارها خود آقای باقری حرف هایی زده است که ملی پوشان ناراحت شده اند.ما در کشوری زندگی می کنیم که پایه و اساسش دموکراسی است.به هر حال اعتقاد من و بچه ها این بوده که در این انتخابات به محمد بنا رای بدهیم.

شایعه شده بچه های وزنه برداری تهدید کرده اند در صورتی که کوروش باقری سرمربی وزنه برداری باشد آنها دیگر در هیچ مسابقه ای وزنه نمی زنند؟
کدام یک از بچه ها این حرف را زده؟همه اش شایعه است.ما که به خاطر باقری وزنه نمی زنیم.ما تیم ملی ایران هستیم.این خبرها صحت ندارد و بچه های با قدرت به کارشان ادامه می دهند.

یکشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۲ - ۰۶:۳۶
کد خبر : 10978
بازدیدها: 232

پاسخی بگذارید »