سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

سفر ایرانیان مقیم کانادا و امریکا به کوبا برای تشویق تیم ملی والیبال

danesheroz7 تیر ۱۴, ۱۳۹۲ ۰
سفر ایرانیان مقیم کانادا و امریکا به کوبا برای تشویق تیم ملی والیبال

دانش روز:سفارت جمهوری اسلامی ایران در هاوانا از سفر شماری از هموطنان ایرانی مقیم کانادا، امریکا و مکزیک به کوبا به منظور تشویق تیم ملی والیبال کشورمان خبر داد

به گزارش دانش روز، تیم ملی والیبال ایران در چارچوب رقابتهای جام جهانی والیبال امروز جمعه و فردا شنبه به وقت محلی در مجموعه شهر ورزشی هاوانا پایتخت کوبا با تیم ملی والیبال این کشور امریکای لاتین مسابقه می دهد.
علی چگنی سفیر جمهوری اسلامی ایران در هاوانا که در محل تمرین تیم ملی والیبال کشورمان حضور یافته و با اعضا و مسئولان این تیم در باره مسابقات حساس خود در کوبا گفتگو کرده است، به خبرنگاران در مادرید گفت که ملی پوشان ایرانی برای مصاف با همتایان کوبایی خود از آمادگی کامل برخوردارند.
وی افزود: تیم ملی والیبال جمهوری اسلامی ایران که پس از بازی غرور آفرین خود با تیم ملی ایتالیا، برای انجام مسابقه با تیم ملی والیبال کوبا در هاوانا به سر می برد، تمامی برنامه های مختلف تمرین خود را زیر نظر سرمربی و دستیارانش با جدیت و انگیزه کامل پیگیری می کند.
چگنی با قدردانی از تلاشها و موفقیتهای شگفتی آفرین اعضای تیم ملی والیبال ایران در مسابقات گذشته ابراز امیدواری کرد که این تیم با سوغات پیروزی برای ملت ایران کوبا را ترک کند.
وی گفت:دعای خیر میلیونها ایرانی حامی سربازان سرافراز خود در عرصه ورزش است.
به گفته چگنی، مربی و مسئولین تیم ملی والیبال، شرایط و آمادگی تیم ملی والیبال را برای مسابقه های امروز و فردا کامل توصیف کرده و از وضعیت خود در کوبا رضایت دارند.
تیم های ایران و کوبا در هفته ششم لیگ جهانی والیبال از ساعت ۲۰:۳۰ روزهای جمعه و شنبه به وقت محلی  به مصاف هم می روند.
هم اکنون در جدول رده بندی گروه C ایران با هفت و کوبا با سه امتیاز در رده های پنجم و ششم قرار دارند.

ایرنا

جمعه ۱۴ تیر ۱۳۹۲ - ۱۶:۴۳
کد خبر : 34760
بازدیدها: 281

پاسخی بگذارید »