پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

رئیس هیئت نظارت و بازرسی انتخابات استان البرز:

سفرهای انتخاباتی برخی کاندیداها غیرقانونی است/شکایت‌ها به دادستانی ارائه شده است

danesheroz اردیبهشت ۱۰, ۱۳۹۲ ۰
سفرهای انتخاباتی برخی کاندیداها غیرقانونی است/شکایت‌ها به دادستانی ارائه شده است

به گزارش خبرگزاری فارس ، محمدحسین روحی یزدی ظهر امروز در حاشیه ستاد ارتحال امام(ره) در جمع خبرنگاران اظهار داشت: متأسفانه برخی از کاندیداها با حضور در جمع مردم و دیدارهای مردمی و به ویژه استفاده از امکانات دولتی زودتر از موعد مشخص شده اقدام به تبلیغات کرده‌اند. وی اعلام کرد: این سفرها تخلف از [&hellip

به گزارش خبرگزاری فارس ، محمدحسین روحی یزدی ظهر امروز در حاشیه ستاد ارتحال امام(ره) در جمع خبرنگاران اظهار داشت: متأسفانه برخی از کاندیداها با حضور در جمع مردم و دیدارهای مردمی و به ویژه استفاده از امکانات دولتی زودتر از موعد مشخص شده اقدام به تبلیغات کرده‌اند.

وی اعلام کرد: این سفرها تخلف از سوی این کاندایدها محسوب می‌شود و از چشم ناظران و بازرسان هیئت انتخابات دور نخواهد ماند.

این مسئول تأکید کرد: حضور برخی مسئولان در ساعات اداری در مراسم برخی کاندیداها را غیرقانونی عنوان کرد.

روحی یزدی اظهار داشت: همان گونه که استفاده از اماکن عمومی برای نامزدهای احتمالی چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا غیرقانونی است، حضور برخی از مسئولان استان و شهرستان در این گونه مراسم‌ها تخلف انتخاباتی به شمار می‌آید.

وی با اشاره به این که سفرهای استانی کاندیداهای احتمالی ریاست جمهوری تبلیغات زودهنگام است،‌ افزود: این مهم در رابطه با کاندیداهای احتمالی ریاست جمهوری نیز تخلف انتخاباتی محسوب شده و در سوابق کاندیداها در شورای نگهبان ثبت و ضبط می‌شود.

*شکایت‌ها به دادستانی ارائه شده است

رئیس هیئت نظارت و بازرسی انتخابات استان البرز در ادامه سخنان خود از ارائه شکایت‌ها به دادستانی خبر داد و گفت: شکایت برخی تخلفات صورت گرفته در رابطه با استفاده از اماکن عمومی، دولتی و وقت مسئولان در ساعات اداری به دادستانی ارسال شده و گزارش آن‌ها نیز در شورای نگهبان ثبت شده و مطمئنا در تعیین صلاحیت کاندیداها نیز لحاظ می‌شود.

سه شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۸:۳۹
کد خبر : 13792
بازدیدها: 215

پاسخی بگذارید »