چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

سعید جلیلی درکرج : گزینه های روی میز نشانه رسیدن آمریکا به نقطه شکست است

danesheroz بهمن ۲۲, ۱۳۹۲ ۰
سعید جلیلی درکرج : گزینه های روی میز نشانه رسیدن آمریکا به نقطه شکست است

دانش روز : سعید جلیلی در راهپیمایی دشمن شکن مردم کرج گفت : حربه دشمنان تهدید و ترساندن است و روی میز بودن گزینه های نظامی نیز نشانه رسیدن آمریکا به نقطه شکست است

به گزارش دانش روز ، نماینده سابق ایران در شورای عالی امنیت ملی جمهوری اسلامی در سخنرانی خود به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب در جمع راهپیمایان کرجی افزود : گزینه های نظامی آمریکا بر علیه ایران همیشه روی میز بوده است ولی هرگز ایرانیان لحظه ای از پیشرفت و پیروزی عقب نمانده اند.

وی ادامه داد: در هشت سال دفاع مقدس همین گزینه های نظامی بود که پشتیبان دشمنان ما بود ولی مؤلفه های ایران انقلابی از جمله ایمان و شجاعت و شهادت طلبی ملت در کنار هدایت های روشنگرانه رهبری نظام اسلامی موجب شد که حماسه دفاع مقدس رقم بخورد.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه  : ایران با تمامی تهدیدها و تحریمهای استکبار جهانی نه تنها گامی به عقب ننشست بلکه به پیشرفتهای علمی وفناوری های نوین جهانی دست یافت و نشان داد که اراده ملت ایران به تمامی قدرتهای بزرگ و سلطه گر جهانی غلبه دارد.

109350_883

جلیلی گفت : امروز ملت ما نشان داده است که با مقاومتی ۳۵ ساله توانسته است از ایران کشوری مقتدر و مستقل به جهان معرفی کند ، آنچنانکه چشم امید والگوی آزادیخواهان جهان باشد.

وی با اشاره به حماسه بزرگ انقلاب اسلامی که به دست ملت و رهبری های امام راحل (ره) ایجاد شد گفت : امروز ما توانسته ایم  جزو یکی از سه کشور برتر دنیا در سد سازی باشیم و با ۲۵۰۰ واحد دانشگاهی در کشور به مراتب بالای علمی دست یابیم.
این چهره سیاسی کشور ادامه داد: اکنون اکثر شهرها و روستاهای ما دارای برق و گاز است ومردم از امکانات رفاهی که در زمان طاغوت تنها مخصوص چندین شهر بود برخوردار هستند و اگر در زمان حکومت طاغوت سن امید به زندگی ۵۵ سال بوده است ، اکنون این رقم به ۷۵ سال رسیده است.

وی با بیان اینکه سالها تحریمها و گزینه های نظامی بر روی میز دشمنان ما بوده است اظهار داشت : ملت ثابت کرد که اگر تمام دنیا پیروزی و پیشرفت ما را نخواهند ولی ملت اراده کند میتواند که به قله های رفیع اقتدار دست یابد.

جلیلی خاطر نشان کرد : در قرآن آمده است که خداوند با مؤمنین است ، پس ما از هیچگونه تهدید و ایجاد ارعابی نمیترسیم و با امید به وعده خداوند به ایستادگی خود ادامه میدهیم.

 

 

منبع :تیتر یک

سه شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۴:۳۱
کد خبر : 92953
بازدیدها: 201

پاسخی بگذارید »