سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

سریعترین اتومبیل جهان + تصاویر

danesheroz1 اسفند ۷, ۱۳۹۲ ۰
سریعترین اتومبیل جهان + تصاویر

دانش روز: این اتومبیل در باند ناسا در فلوریدا با سرعتی معادل ۲۷۰.۴۹ مایل معادل ۴۳۵.۳۱۱ کیلومتر بر ساعت رکورد سریعترین اتومبیل جهان را از آن خود کرده و بوگاتی را وادار به شکست کرد

به گزارش دانش روز، بوگاتی با سرعت ۲۶۹ مایل معادل ۴۳۲.۹۱۴ کیلومتر بر ساعت سریعترین اتومبیل جهان تا پیش از تست خودروی “Hennessey Venom GT”  بود.

برایان اسمیث خلبانی که این رکورد را در باند ناسا در فلوریدا بر جای گذاشت می گوید طول باند ۳.۲۲ مایل است و بین ۵ تا ۱۰ مایل بیشتر نیز می توانستم بر سرعت اتومبیل بیفزایم اما محدودیت باند این اجازه را نداد.

کمپانی امریکایی Hennessey بعد از این آزمایش رکورد سریعترین خودرو را از آن خود با مدل Venom GT کرد. تا پیش از این رکورد از آن بوگاتی ورون سوپر اسپرت با ۲۶۹ مایل بود.

“ونوم جی تی” موتور توربو دوقلو داشته و ۱۲۴۴ اسب بخار تولید قدرت می کند. V8 هفت لیتری بوده و سرعت ۲۷۰.۴۹ مایل در مقایسه با سرعت ۲۰۰ مایلی در مسابقات فرمول یک ، بی نظیر است.

سازندگان کمپانی تاکنون سعی نکرده بودند رکورد بوگاتی را بشکنند و وقتی تصمیم گرفتن همه چیز مهیا شد.صفر تا صد این خودرو ۲.۷ ثانیه بود و از ۲۰ تا ۱۲۰ مایل در کمتر از ۷.۷۱ ثانیه شتاب گرفت. قیمت این خودرو ۸۰۰ هزار پوند است.

چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۳:۱۹
کد خبر : 95548
بازدیدها: 150

پاسخی بگذارید »