جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

سریال ”فاصله ها ” با دوبله آذری

danesheroz1 تیر ۳۰, ۱۳۹۲ ۰
سریال ”فاصله ها ” با دوبله آذری

دانش روز: جمعی از صداپیشگان مطرح جمهوری آذربایجان به جای بازیگران سریال پربیننده ”فاصله ها” گویندگی کردند

 به گزارش دانش روز، مجموعه تلویزیونی ” فاصله ها ” سرپرستی سلیمان فرضعلی اف در باکو پاینتخت جمهوری آذربایجان به زبان آذری دوبله شده است و به زودی از سیمای آذری این شبکه برای علاقمندان سریال های تلویزیونی ایرانی  در این کشور پخش خواهد شد.

این مجموعه تلویزیونی بر اساس ترجمه ای از کونول جواداوا و سلیمان فرضعلی اف به آذری برگردانده شده و نگار اورخان صدابرداری و میکس این کار را انجام داده است. کونول جواداوا ویراستاری متون سریال را نیز بر عهده داشته است.

در این کار که خیر الله زینال اف به عنوان دستیار مدیر دوبلاژ همکاری داشته است، گویندگانی چون، ماهر میریشلی، سردار رستم اف، رامیل  زینال اف، وصال مهرعلی اف، رئوف آتاکیشی یف، رشاد بختیاراف، بایرام محمداف، سیار رستم اف، خیرالله زینال اف، حسین سلیمانزاده، الخان صفراف، نصیبه الداراوا، أزراآقا، ترانه اجاق وردی اوا، آلماز آمان اوا و فریده علی اوا به صداپیشگی پرداخته اند.

سریال ” فاصله ها ” بر پایه فیلمنامه محمود بهبهانی نیا به کارگردانی حسین سهیلی زاده و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی تهیه و تولید شده است.

مجموعه تلویزیونی ” فاصله ها ” به زودی ازسیمای آذری شبکه جهانی سحر برای علاقمندان به فیلم وسریال های ایرانی به روی آنتن این شبکه خواهد رفت تا تماشاگران غیرایرانی شبکه سحر در جمهوری آذربایجان را با داستان پرکشش و جذاب این سریال همراه کند.

منبع: تی نیوز

یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۲ - ۱۲:۲۳
کد خبر : 40651
بازدیدها: 281

پاسخی بگذارید »