جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

تجازو ۳ روزه به ۴ دختر ۱۲ ساله + عکس

سرکردگان باند تجاوز به دختران دانش آموز آزاد هستند

danesheroz1 اسفند ۲۹, ۱۳۹۲ ۰
سرکردگان باند تجاوز به دختران دانش آموز آزاد هستند

دانش روز: به گزارش پلیس پس از ربوده شدن ۴ دختر دانش آموز هندی توسط افراد ناشناس که یک تیم ۱۵ نفره گزارش شده اند، آنان را از مقابل مدرسه ای در ” جارکند” در ” بیهار” هندوستان به مدت ۳ روز مورد تجاوز قرار دادند

به گزارش دانش روز، به نقل از رویترز گروهی ۱۵ نفره از افراد ناشناس ۴ دختر دانش آموز هندی را از مقابل مدرسه در حضور عابرین، معلمین و مدیر مدرسه ربودند و در یک ساختمان متروکه در روستایی واقع در اتار پرادش منتقل کردند.

پس از حضور پلیس در پی تماس تلفنی شاهدان عینی تحقیقات گسترده ای برای دستگیری متجاوزین توسط پلیس ویژه صورت گرفت.

پلیس با استفاده از شماره پلاک یکی از سه خودروی آنان توانست محل اختفای آنان را کشف و در یک عملیات ۸ تن از آنان را دستگیر کند و همچنین پس از اعتراف های آنان محل دختران نیز که در رده های سنی ۱۲ تا ۱۴ سال بودند پیدا و توسط پلیس آزاد شدند.

پس از انتشار این خبر در رسانه های جمعی و آزاد بودن ۷ تن دیگر از جمله سرکرده این باند آدم ربا و متجاوز خواب بر والدین و دختران شهرستان جارکند ایالت بیهار حرام شده و بیش از پیش مراقب افراد ناشناس در نزدیکی محل سکونت و مدرسه فرزندانشان هستند.

یادآور می شود اواسط دسامبر سال ۲۰۱۲ یک دانشجوی هندی قربانی تجاوز جنسی شد و به دنبال آن در بسیاری از شهرهای هند تظاهرات گسترده ای برگزار شد و مردم خواستار اعدام مهاجمان و اتخاذ تدابیر امنیتی و مبارزه با افراد متجاوز به زنان شدند.

منبع: ثلاث کنگان

پنجشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۹:۰۴
کد خبر : 99481
بازدیدها: 246

پاسخی بگذارید »