شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

سرپرست استقلال در بیمارستان بستری شد

danesheroz2 مهر ۱۴, ۱۳۹۲ ۰
سرپرست استقلال در بیمارستان بستری شد

دانش روز: اعضای تیم استقلال در حالی بازی های آسیایی را به اتمام رساندند که فشار زیاد ناشی از بازی ها و نتایج، یکی از مسئولین این تیم را راهی بیمارستان کرد

به گزارش دانش روز، میرشاد ماجدی سرپرست تیم استقلال دچار مشکلاتی شد و بدلیل ناشی از مشکلات تیمی با بیماری روبرو شده و راهی بیمارستان شد.

گفتنی است: ماجدی به عنوان سرپرست استقلال چند ساعت را در بیمارستان سپری کرد و سپس از آن برای استراحت راهی منزل شد.
وی در دوره ی تعطیلی تمرینات دچار این مشکل شد و این موضوع باعث شد که اعضای تیم از این اتفاق بی خبر باشند زیرا در تعطیلات بسر می برند.

شایان ذکر است: ماجدی، با سرگیجه و افت فشار شدید روبرو شد و به این دلیل ناچار شد که در بیمارستان بستری شود.
از طرفی اعلام شده است که وی با اجبار پزشکان برای استراحت روبرو شده است زیرا در غیر این صورت و با حضور در کنار تیم با مشکلات بسیار زیادی روبرو می شود و بیماری اش ادامه دار می شود.

**سالگرد فوت مادر قلعه نوعی در ساعت خارج از زمان تمرینات

امیر قلعه نوعی در حالیکه در بیمارستان با درد زانو و عمل جراحی اش دست و پنجه نرم می کرد با خبر فوت مادرش روبرو شد و این خبر وی را دچار مشکلات بسیاری کرد زیرا تا مدتها از حضور در تمرینات استقلال منع شد.
گفتنی است: سرمربی استقلال پس از یک سال آماده می شود که از اعضای تیم استقلال و فوتبالی ها در مراسم فوت مادرش استقبال کند. این در حالی است که وی در نظر دارد تا استقلال را پس از باخت در آسیا به بازی های لیگ بازگرداند و آرامش را در تیمش حاکم کند.

شایان ذکر است: مراسم سالگرد مادر امیر قلعه نوعی پس از هماهنگی های انجام شده قرار است در حسینیه ی قائمیه  واقع در خیابان شریعتی برگزار شود و استقلالی ها و اهالی فوتبال با دعوت سرمربی استقلال در این مراسم حاضر می شوند.

شایان ذکر است: این مراسم از ساعت  ۸ شب یکشنبه برگزار می شود و امیر قلعه نوعی زمان انجام این مراسم را طوری تنظیم کرده است که با تمرینات استقلال تداخل نداشته باشد تا تیم دچار مشکل نشود.

**آغاز تمرینات استقلال از صبح امروز

اعضای تیم استقلال پس از باخت در مجموع دو بازی به اف سی سئول کره، با شرایط خاص روحی روبرو شدند و امیر قلعه نوعی ناچار شد که تمرینات این تیم را به مدت ۳ روز کامل تعطیل اعلام کند.

گفتنی است: اعضای تیم استقلال در شرایط خاص قرار دارند و امیر قلعه نوعی تصمیم دارد در دور جدید تمرینات وضعیت را برای کل اعضای تیم تغییر دهد و به این دلیل امروز صبح آبی ها در تمرینات بدنسازی کوتاه مدتی حاضر شدند و دور جدید تمرینات این تیم برای حضور در آسیا آغاز می شود.

شایان ذکر است: آبی ها در اولین دیدار خود باید به مصاف مس کرمان برود اما این دیدار جزء بازی های تعویقی این تیم است.

منبع: باشگاه خبرنگاران

یکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۲ - ۰۸:۱۶
کد خبر : 64991
بازدیدها: 128

پاسخی بگذارید »