جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

سرویس بهداشتی مختلط در مشهد

danesheroz1 شهریور ۱۳, ۱۳۹۲ ۰
سرویس بهداشتی مختلط در مشهد

دانش روز: بازار بزرگ بین‌المللی مشهد، یکی از مهم‌ترین مراکز خرید زوار در این شهر مقدس به شمار می‌آید که به علت کم‌ توجهی نهادهای نظارتی، دچار مشکلات عدیده‌ای است

به گزارش دانش روز،  بازار بزرگ بین‌المللی مشهد، یکی از مهم‌ ترین مراکز خرید زوار در این شهر مقدس به شمار می‌آید که به علت کم‌توجهی نهادهای نظارتی، دچار مشکلات عدیده‌ای است.

یکی از مشکلاتی که زوار حرم رضوی و مردم مشهد در این بازار با آن دست به گریبان هستند، مشکل نبود سرویس بهداشتی امن و برخوردار از حریم است.

در ورودی سرویس بهداشتی این بازار، تابلویی دست‌نویس نصب شده که روی آن هشدار داده شده که: «سرویس بهداشتی مشترک است!» تا بدین‌وسیله مراجعان را از شوکه‌شدن در مواجهه با صحنه‌های اینچنینی پرهیز داده باشد:

همان‌گونه که در تصویر ملاحظه می‌کنید دو زن بدحجاب و بی‌حجاب! دختربچه همراه خود را به سرویس بهداشتیی برده‌اند که همزمان مردهای نامحرم در دستشویی‌های کنار آن، حضور دارند.

مراجعان این بازار در گفت‌وگو با خبرنگار ما تأکید کردند که منتظر پاسخ‌ گویی نهادهای نظارتی به‌ ویژه اداره اماکن نیروی انتظامی مشهد در خصوص این مشکل و مشکلات مشابه در این قبیل بازارها و تفریح‌ گاه‌های مشهد مقدس هستند.

منبع:دانا

چهارشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۲ - ۰۵:۴۴
کد خبر : 57116
بازدیدها: 242

پاسخی بگذارید »