یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

حسن آباد کرج، جولانگاه سوداگران مرگ!

سرهنگ خیرخواهان، ساکنان این منطقه تقاضای مساعدت دارند

danesheroz آذر ۲۸, ۱۳۹۱ ۰

توزیع مواد مخدر در حسن آباد شبانه روزی است و ساکنانش در عذاب همیشگی به سر می برند!  شهرک حسن آباد یکی از نقاط شمالی کلانشهر کرج است اما با اینکه از نظر جغرافیایی در محدوده مناسبی قرار گرفته است، به دلیل مشکلاتش از نظر اجتماعی، موقعیت مناسبی ندارد. اصلی ترین مشکل این شهرک قدیمی [&hellip

توزیع مواد مخدر در حسن آباد شبانه روزی است و ساکنانش در عذاب همیشگی به سر می برند!

 شهرک حسن آباد یکی از نقاط شمالی کلانشهر کرج است اما با اینکه از نظر جغرافیایی در محدوده مناسبی قرار گرفته است، به دلیل مشکلاتش از نظر اجتماعی، موقعیت مناسبی ندارد.

اصلی ترین مشکل این شهرک قدیمی را می توان توزیع و فروش انواع مواد مخدر دانست، محله ای که تا چندی پیش جای امنی برای ساکنانش بود، امروز به برزخی برای آنان مبدل شده است که مسبب اصلی آن فعالیت سودا گران مرگ در این قسمت از شهر کرج است.

به گفته منابع محلی، در قسمت های مرکزی حسن آباد که به چشمه معروف است آنقدر تعداد ساقیان مواد مخدر زیاد است که به نوعی این محل به بورس مواد مخدر بدل شده است، همین امر باعث شده تا معتادان بتوانند برای دریافت مواد مورد نظر خود بین قیمت مناسب و کیفیت بهتر، حق انتخاب داشته و حتی در بعضی اوقات از ساقیان مورد اعتماد خود مشاوره نیز دریافت کنند.

یکی از ساکنین این منطقه به خبرنگار ما گفت: نکته جالب تبلیغاتی است که فروشندگان مواد مخدر برای کسب و کار خویش می کنند، برای مثال اسم خود را روی دیوار اسپری می کنند و بدین ترتیب برای خود اقدام به جذب مشتری می کنند. نوع دیگر تبلیغات این مجرمان دست نوشته هایی هست که با نام فروشنده و نوع مواد مخدر موجودی در انبارشان به ماشین های عبوری می چسبانند تا بهتر دیده شوند.

کسبه محل نیز که از این قضیه دل پری دارند و در خصوص این معزل اظهار داشتند: آنقدر وجود این افراد ناباب در محله زیاد و ملموس است که در بعضی اوقات مشتری های آنها سراغشان را از کسبه می گیرند و یا حتی ما را با آنها اشتباه می گیرند و تقاضای جنس از ما دارند.

یکی دیگر از اهالی اظهار داشت: محل امن این خانمان براندازان، یکی از ساختمانهای خرابه و غیر مسکونی در انتهای خیابان شادی است. جایی که شب ها آتش روشن می کنند و تا صبح عربده کشی کرده و به انجام شوخی های زننده و نا به جا می پردازند و متاسفانه تاکنون اقدام موثری از سوی پلیس برای جمع آوری این این اراذلین، سودا گران مرگ و معتادین صورت نگرفته است.

ساختمان خرابه و غیر مسکونی

تاکنون اقداماتی از سوی نیروی انتظامی و کلانتری ( ۱۴ رسالت) انجام گرفته که به گفته شاهدان محلی بسیار محدود و در حد ترساندن مقطعی و متفرق کردن محدود مجرمان بوده، اما این منطقه نیاز به پاکسازی و جمع آوری گسترده مواد فروشان دارد.

امید است نیروی انتظامی و ستاد مبارزه با مواد مخدر کلانشهر کرج عنایت ویژه ای نسبت به این منطقه داشته باشند تا ساکنین بتوانند دوباره طعم امنیت و آرامش را در زندگی خود حس کنند.

 

 

منبع: کرج رسا
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۱ - ۰۶:۴۶
کد خبر : 1210
بازدیدها: 274

پاسخی بگذارید »