پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

سرمربی لیگ برتری، مبلغ قراردادش را فاش کرد!

28 danesheroz خرداد ۱۶, ۱۳۹۲ ۰
سرمربی لیگ برتری، مبلغ قراردادش را فاش کرد!

دانش روز : سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت:« برخی با درج اخبار نادرست به دنبال حاشیه سازی هستند. بنده برای آنها متاسفم.»

به گزارش دانش روز ، مجید جلالی سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز خبر قرارداد میلیاردی اش با باشگاه تبریزی را تکذیب کرد.

این مربی درباره این خبر که مبلغ قراردادش با تبریزی ها یک میلیارد و سیصد میلیون تومان است گفت:«این خبر از ریشه غلط است و بنده دقیقا با نصف این مبلغ قرارداد بسته ام و متاسفم که عده ای با درج این خبرها به دنبال حاشیه سازی هستند.»

وی در ادامه گفت:« همیشه کسانی پیدا می شوند که دنبال داستان درست کردن هستند و حالا هم این داستان را ساخته اند.»

جلالی درباره فضای تجربه تازه کاری اش در تبریز و این بحث که گفته می شود تماشاگران پرشور تبریزی، کار را برای این مربی بی‌حاشیه سخت می کنند گفت:«بنده بر خلاف آنهایی که این طرز فکر را دارند فکر می کنم و معتقدم که این تماشاگران برای ما امتیاز هستند نه دردسر. وقتی ما برای هر بازی ۷۰، ۸۰ هزار تماشاگر داریم یعنی یک فرصت خوب داریم تا به موفقیت برسیم و بنده این موضوع را تهدیدی برای خودم نمی دانم.»

جلالی در ادامه افزود:« با وجود پیشنهاداتی که داشتم این باشگاه را انتخاب کردم و حالا هم حضور در تبریز را سیر تکاملی مربیگری ام می دانم.»

این مربی درباره اینکه آیا قول قهرمانی داده است یا نه گفت:« اینکه یک مربی قول قهرمانی بدهد موضوعی منطقی نیست اما تمام تلاش مان را می کنیم که به این مهم برسیم و بنده هم دنبال این موضوع(قهرمانی) هستم.»

سرمربی تراکتورسازی درباره خریدهای تازه تیمش گفت:«در حال حاضر حامد لک را جذب کرده ایم  و در تلاشیم تا دهنوی را برگردانیم و خود من نیز امروز با این بازیکن صحبت خواهم کرد. اما مسئله این است که بازار، تب تندی دارد و با این شرایط مجبوریم از لیست اول خود برای خرید صرف نظر کنیم و سراغ لیست دوم برویم.»

 

منبع : جهان

پنجشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۰:۲۵
کد خبر : 24195
بازدیدها: 117

پاسخی بگذارید »