جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

سرقت خونین پسر شرور از مرد موتورسوار

danesheroz1 شهریور ۱۱, ۱۳۹۲ ۰
سرقت خونین پسر شرور از مرد موتورسوار

دانش روز: مرد شرور که در جریان سرقت موتورسیکلت، باعث نقص عضو شاکی شده بود تحت تعقیب پلیس قرار گرفت

به گزارش دانش روز، ۱۴ مرداد امسال مأموران کلانتری ۱۸ باغستان شهریار ، هنگام گشت زنی به سرنشینان یک دستگاه موتورسیکلت پالس مشکی رنگ مشکوک شدند . با صدور دستور ایست از سوی مأموران ، سرنشینان موتورسیکلت اقدام به فرار کردند و پس از یک تعقیب و گریز ، مأموران موفق به دستگیری هر دو سرنشین موتورسیکلت شدند .

با آغاز تحقیقات اولیه در کلانتری ۱۸ باغستان ، مأموران با بررسی ارکان هویتی موتورسیکلت پالس مشکی متوجه شدند که موتورسیکلت دارای سابقه سرقت در محدوده کلانتری ۱۴۴ جوادیه تهرانپارس است .

با ارجاع پرونده به تهران و به دستور بازپرس شعبه نهم دادسرای ناحیه ۴ تهران ، پرونده برای رسیدگی تخصصی در اختیار پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

با شناسایی مالک موتورسیکلت ، این شخص پس از حضور در پایگاه چهارم آگاهی در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : با موتورسیکلت مسافرکشی می کنم . ۹ مرداد در سه راه تهرانپارس ، یک نفر به بهانه رفتن به جاجرود اقدام به کرایه موتور کرد و در بین راه به بهانه تماس گرفتن با دوستش از من درخواست کرد تا لحظه ای توقف کنم اما به محض توقف ، با چاقویی که در زیر لباسش پنهان کرده بود مرا مجبور کرد تا از موتور پیاده شوم .

مالباخته در ادامه اظهاراتش به کارآگاهان گفت : زمانی که متوجه شدم این فرد قصد سرقت موتور را دارد ، تصمیم گرفتم تا مانع از این کار شده و به همین علت دستم را به سمت چاقو انداختم که وی با کشیدن چاقو باعث شد تا رباط دستم پاره شود و از آن زمان دچار ضعف حرکتی از ناحیه دست چپ شدم .

با توجه به اظهارات صاحب موتوسیکلت در خصوص نحوه سرقت ، کارآگاهان به تحقیق از دو متهم دستگیر شده از سوی کلانتری ۱۸ باغستان پرداخته و یکی از آنها در اظهاراتش به کارآگاهان عنوان کرد که موتورسیکلت را از پسر دایی اش به نام حمید ۳۰ ساله خریداری کرده است .

با شناسایی هویت “حمید”، تصاویر وی استخراج و صاحب موتورسیکلت بلافاصله وی را به عنوان سارق زورگیر و فرد ضارب مورد شناسایی قرار داد که در ادامه ، با شناسایی مخفیگاه حمید در شهر بومهن ، کارآگاهان متوجه شدند که وی از مخفیگاهش متواری شده و در حال حاضر بلامکان است .

سرهنگ کارآگاه رضا مؤذن رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت: با توجه به متواری بودن و به منظور دستگیری متهم، دستور انتشار تصویر متهم پرونده از سوی مقام قضایی صادر شده است . به همین خاطر از تمام شهروندان که اطلاعاتی در خصوص محلهای تردد و یا مخفیگاه متهم دارند درخواست می شود تا هرگونه اطلاعات خود را از طریق شماره تماس ۲۱۸۶۶۳۶۰ در اختیار کارآگاهان پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند .

دوشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۷:۰۰
کد خبر : 56437
بازدیدها: 231

پاسخی بگذارید »