شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

سردار نقدی: ارزش بسیج فراتر از این است که برای یک کاندیدا خرج شود

28 danesheroz خرداد ۸, ۱۳۹۲ ۰
سردار نقدی: ارزش بسیج فراتر از این است که برای یک کاندیدا خرج شود

سردار نقدی در پاسخ به این پرسش که غربی ها مدعی دخالت بسیج و سپاه در انتخابات هستند،تصریح کرد: بسیج از ارکان اقتدار ملی است و ارزش آن فراتر از این حرفها است که برای یک کاندیدا خرج شود.

به گزارش دانش روز ، سردار محمدرضا نقدی در جمع خبرنگاران سمنانی،افزود: دشمنان چیزی در چنته ندارند و از آنجا که قدرتهای شیطانی در برابر فداکاری های بسیج ضربه خورده اند به دنبال ضربه زدن به بسیج هستند.

رئیس سازمان بسیج مصتضعفین کشور،گفت: توجه به شاخص ها و معیارهای مطرح شده از سوی مقام معظم رهبری در خصوص کاندیدای اصلح، معیار انتخاب است.

وی افزود: وظیفه بسیج روشنگری و دعوت از مردم برای حضور حداکثری در انتخابات است چرا که هر چقدر حضور مردم پررنگ تر باشد اقتدار ملی افزایش بیشتری می یابد.

وی ادامه داد: حضور حداکثری و رای مردم،امنیت ملی را مضاعف و دشمن را به عقب می راند.

رئیس سازمان بسیج مصتضعفین کشور اظهار کرد: اگر انتخابات امسال نیز همانند انتخابات گذشته پرشور باشد نشاندهنده این است که تحریمهایی که دشمن با هدف جدا کردن مردم از نظام طراحی کرده بود،بی نتیجه بوده و لذا باعث سرد شدن دشمنان و عقب نشینی آنها از تحریمها می شود.

رئیس سازمان بسیج مصتضعفین کشور،همچنین در خصوص برنامه های بسیج در سال جاری، گفت: طرح بسیج همگام با کشاورز، طرحی جدید است که در سراسر کشور اجرا می شود و استان سمنان از لحاظ اجرا در این خصوص پیشگام است.

وی در پایان افزود: این طرح متمایز از برنامه های سال‌های گذشته اجرا و هدف آن آموزش آموزه های علمی کشاورزی و دامپروری بهینه توسط گروه‌های جهاد به روستاییان است.

 

منبع : ایسنا

چهارشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۵:۳۴
کد خبر : 22144
بازدیدها: 281

پاسخی بگذارید »