پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

سردار نقدی:دشمن درصدد منزوی کردن کاندیدای اصلح در انتخابات است

danesheroz فروردین ۱۷, ۱۳۹۲ ۰

رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: دشمن با جنگ روانی، بازی مذاکرات و برخی طرح های ضدامنیتی به دنبال منزوی کردن کاندیدای اصلح و ترویج ضعیف ترین کاندیدا در انتخابات ریاست جمهوری آتی است

سردار “محمدرضا نقدی”امروز- شنبه – در جمع کارکنان ستاد سازمان بسیج افزود: در فرهنگ عمومی کشور با شنیدن واژه حماسه در اذهان همه مردم، بلافاصله واژه بسیج تداعی می شود و همگان بسیج را به عنوان طلایه دار حماسه سازی ملت ایران می شناسند.

وی ادامه داد: جا دارد که در این فراخوان باز هم بسیج در حماسه سازی پیشتاز و خط شکن باشد و ظرفیت بالای ملت را در حماسه سازی اقتصادی نشان دهند. بسیج، خط شکن حماسه سیاسی و اقتصادی است.

به گزارش ایرنا به نقل از بسیج، نقدی افزود: هر واحد بسیج بلکه هر فرد بسیجی در چنین موقعیتی می باید با بر شماری توانایی ها و فرصت های، خود نقش خویش را در این حماسه آفرینی تعریف کند.

 

هر بسیجی به ایفای نقش بپردازند

وی گفت: امروز با عرصه ای بسیار حساس تر و مهم تر از دوران دفاع مقدس مواجه هستیم هر بسیجی، هر پایگاه بسیج، هر حوزه بسیج، هر ناحیه بسیج، هر قشر بسیج؛ خوب به صحنه نگاه کند و ببیند در این صحنه چه نقشی را می تواند ایفا کند.

رییس سازمان بسیج مستضعفین با تاکید بر اینکه هیچکس نباید منتظر دستور باشد، گفت: دستور حماسه آفرینی سیاسی و حماسه آفرینی اقتصادی صادر شده است.

نقدی ادامه داد: حماسه آفرینی نیازمند شور است و شعور؛ هر دو را باید توام به کار گرفت، سستی و تعلل و غفلت و در مقابل ضعف هوشیاری و تفکر، آفت انجام وظیفه در این صحنه است.

وی با بیان اینکه ملت ما همچون دفاع مقدس از این جبهه هم با سربلندی و موفقیت بیرون خواهد رفت، افزود: افتخار بیشتر در دنیا و آخرت نصیب کسانی خواهد شد که موقعیت خود را در این صحنه، خوب بشناسند و وظیفه خود را به نحو شایسته انجام دهند.

نقدی با یاد آوری طرح های روانی گسترده دشمن که به منظور جلوگیری از تحقق حماسه سیاسی تدارک دیده است، خاطر نشان کرد: دشمن همه رسانه ها و دستگاه های سیاسی و جامعه خود را به حال آماده باش درآورده و علاوه بر جنگ روانی، بهره گیری از شرایط مذاکرات هسته ای و حتی اقدامات ضدامنیتی مانند فتنه ۸۸ را در برنامه خود دارد و همه توان خود را برای اخلال در انتخابات یا هرچه سردتر کردن حضور، به میدان آورده است.

 

دشمن به دنبال منزوی کردن کاندیدای اصلح است

رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: حداقل نتیجه ای که دشمن می خواهد بگیرد منزوی کردن کاندیدای اصلح و ترویج ضعیف ترین کاندیدا است.

نقدی ادامه داد: خواسته آنها این است که ضعیف ترین و زاویه دارترین فرد روی کار بیاید تا شاید بتواند در زورآزمایی های سیاسی و اقتصادی بر او غلبه کند.

وی با بیان این که حماسه سیاسی بزرگ ما، برگزاری انتخاباتی امن، آرام، باشکوه و با حضور حداکثری است، افزود: انقلابی ترین، کارآمدترین و همراه ترین رییس جمهوری نیز کسی است که همراه با ارزش های انقلاب اسلامی و در خط امام راحل و امام حاضر است.

 

قطع وابستگی به درآمد نفتی حماسه اقتصادی است

نقدی با بیان اینکه حماسه اقتصادی ملت ما با قطع وابستگی به درآمد نفتی و گفتمان اقتصاد مقاومتی عملی خواهد شد، گفت: ستون فقرات قطع وابستگی، کار و تلاش خستگی ناپذیر است. هر یک از ما باید سهم موثر و جدی در کار و تولید بیشتر در کشور داشته باشیم و هر بسیجی باید یک تولید کننده باشد.

وی ادامه داد: هر خانه باید یک کانون تولید باشد و حماسه اقتصادی با کار و تولید مستمر محقق می شود. استفاده حداکثری از ظرفیت های عظیمی که مغفول واقع شده اند از دیگر ضرورت های تحقق این حماسه است.

نقدی گفت: این را باید بدانیم که پیروزی و تحقق حماسه سیاسی وابسته به حماسه اقتصادی است چرا که دشمن در هر جبهه شکست خورده و امروز برای پیروزی سیاسی خود به شکست اقتصادی ما دل بسته است.

وی حماسه اقتصادی را وابسته به حماسه سیاسی دانست و گفت: تنها انتخاب یک دولت قوی و ولایتمدار می تواند راه پیشرفت اقتصاد را هموار کند.

شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۴:۴۱
کد خبر : 10927
بازدیدها: 311

پاسخی بگذارید »