چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

سربازی که با ارواح زندگی می کند

danesheroz2 خرداد ۲۸, ۱۳۹۲ ۰
سربازی که با ارواح زندگی می کند

دانش روز: “هنگامی که به خواب می روم ارواح مرده در رویاهایم زندگی می کنند،و هنگامی که سپیده دم به پنجره های اتاقم برسد، احساس می کنم هیالوهای متولد شیطان از درون به سراغ من آمده اند. آنها خشم خود را در برابر واقعیت به من نشان می دهند و همه اینها به خاطر عذاب من از گناهی است که به خاطر جان سالم به در بردن از این جنگ نصیب من شده است”

به گزارش گروه اجتماعی دانش روز،  داستان تنهایی سربازان آمریکایی در جنگ عراق و افغانستان در اثری با عنوان «در میان شما» به قلم جیک وود روایت شده است.جیک وود یک سرباز آمریکایی ست که جنگ در عراق و افغانستان راتجربه می کند و بعد از بازگشت دچار اختلال روانی می شود.

جیک، سرباز آمریکایی جنگ عراق و افغانستان بعد از پایان ماموریتش از افغانستان مستقیم به خانه برگشت.اما زندگی اش کمی تغییر کرد. حالا او شب ها با یک چکش زیر تختش می خوابد از ترس اینکه کسی به او حمله کند. جیک تنها زندگی می کند اما وقتی به حمام می رود درب را قفل می :کند و یک بار که با قطار قصد مسافرت داشت با دیدن یک کوله پشتی در کوپه قطار پا به فرار گذاشت، می ترسید مواد منفجره داخل آن باشد.

“هنگامی که به خواب می روم ارواح مرده در رویاهایم زندگی می کنند،و هنگامی که سپیده دم به پنجره های اتاقم برسد، احساس می کنم هیالوهای متولد شیطان از درون به سراغ من آمده اند. آنها خشم خود را در برابر واقعیت به من نشان می دهند و همه اینها به خاطر عذاب من از گناهی است که به خاطر جان سالم به در بردن از این جنگ نصیب من شده است”

جیک وود در جنگ فقط پشت یک میز کامپیوتر می نشست …

منبع : فردا نیوز

سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۱۸
کد خبر : 28737
بازدیدها: 164

پاسخی بگذارید »