یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

سخنان حامد بهداد با حسن روحانی

danesheroz1 مرداد ۲۶, ۱۳۹۲ ۰
سخنان حامد بهداد با حسن روحانی

دانش روز: برنامه هفت شب گذشته ۲۵ مرداد میزبان حامد بهداد بود

به گزارش دانش روز، حامد بهداد در ابتدای این گفتگو در خصوص حس خود نسبت به سن ۴۰ سالگی وحضورش در عرصه بازیگری گفت: ان شاءالله این سن مبعث درون ما باشد و به دنبال آن پیغمبر بیرون من با بصیرت تر وبا فراست تر شود.

وی در خصوص کار با کارگردانان بزرگ عنوان کرد : بخشی از آرزوی آدمی با کار در کنار کارگردانان نامی متجلی می شود بالاخره در دوران دانشجویی انسان علاقه مند به کار با کارگردان های بزرگ است و حال بالفعل شدن این استعداد بالقوه لذت بخش است البته دوره ی شاگردی تمام نشده و هر بار در کنار هر یک از این بزرگان یک مسئله ی جدیدی را یاد می گیرم.

این بازیگر خطاب به رئیس جمهور دولت یازدهم عنوان کرد : من عرض تبریک و شادباش خدمت وی و وزرای شان دارم و آرزوی توفیق برای شان می کنم جامعه ی سینمایی از وزرای شان به خصوص وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی توقعاتی دارند که بی جا نیست فضای ایجاد شده پر از سوءتفاهم است با ورود مردان پخته و با بصیرت این سوء تفاهمات برطرف می شود که البته بخشی از آن از مشکلات اقتصادی نشآت می گیرد.

وی ادامه داد: تبلیغتات و صحیح تزریق پول به بدنه ی سینما سبب می شود که تا این حد دوستان با هم مشکل نداشته باشند واز آنطرف در صورتی که هر تفکری از هر جناحی فرصتی برای بیان حرف هایش داشته باشد با شروع یک دوره ی جدید عقده گشایی نمی شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران

شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۲ - ۲۰:۲۴
کد خبر : 51353
بازدیدها: 178

پاسخی بگذارید »