شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

« ستادسلام »، ستاد آشوب انتخابات ایران !

28 danesheroz خرداد ۶, ۱۳۹۲ ۰
« ستادسلام »، ستاد آشوب انتخابات ایران !

حلقه پاریس پس از اعلام نتایج احراز صلاحیت‌ها توسط شورای محترم نگهبان پس از برگزاری نشست‌هایی با افسران سازمان‌ جاسوسی فرانسه اقدام به راه‌اندازی ستاد آشوب و اغتشاش با عنوان «ستاد سلام» کرده است

به گزارش دانش روز ، پس از اعلام نتایج نهایی احراز صلاحیت‌ها توسط شورای محترم نگهبان و در پی آن ناامید شدن اصحاب فتنه از بازتولید فتنه در آستانه انتخابات پایگاه خارجی این جریان ضد انقلابی که سرپل‌های ارتباطی با سازمان‌های جاسوسی دشمنان هستند به فکر این افتادند تا برای خروج از این بحران و بن‌بست به وجود آمده چاره‌ای بجویند.

در همین راستا حلقه لندن که به سازمان جاسوسی MI6 نزدیک است به سرعت خط انصراف از نامزدی دو کاندیدای نزدیک به جریان اصلاح‌طلب ـ فتنه را به داخل کشور ابلاغ نمود. این کار با هدف تقلیل مشارکت در انتخابات و ایجاد بحران مشروعیت برای نظام اسلامی انجام گرفت که پس از ابلاغ این خط توسط رسانه‌های جریان فتنه نیز به عنوان یکی از محوری‌ترین خطوط جنگ روانی پی‌گرفته شد. از جمله آن می‌توان به مقاله “رجبعلی مزروعی” عضو افراطی حزب منحله مشارکت در ارگان ماسونی حلقه لندن و مطلب دیگری که در ارگان حلقه پاریس منتشر شد اشاره کرد.
اما در این میان حلقه پاریس نیز پس از نشست‌های پیاپی با عناصر سازمان جاسوسی فرانسه به سرعت دست به کار شده و اقدام به راه‌اندازی سایتی با عنوان «ستاد سلام» کردند. این سایت با هدف ایجاد سازمان آشوب و اغتشاش راه‌اندازی شده تا در فرصت مناسب و مقتضی برنامه خود که ایجاد ناامنی و بی‌ثبات‌سازی کشور در آستانه انتخابات است را پیاده کند. این سایت مدعی است که با هدف استفاده از ظرفیت انتخابات برای پیگیری رفع حصر سران فتنه و مطالبات غیر قانونی جریان فتنه راه‌اندازی شده است.
از نکات جالبی که می‌توان به آن اشاره کرد استقبال روزنامه‌نگاران روزنامه‌های زنجیره‌ای از این ستاد آشوب و اغتشاش است. آنان که پس از اعلام نتایج توسط شورای محترم نگهبان به کلی از ایجاد آشوب و بلوا ناامید شده بودند خوشحالی زائد الوصف خود را از راه‌اندازی این ستاد نتوانستند پنهان کنند. جالب‌تر آن‌که نام روزنامه زنجیره‌ای شرق نیز در لیست پیوندهای این سایت قرار داده شده که این مطلب را به ذهن مخاطبین متبادر می‌کند که آیا ممکن است بین این ستاد آشوب و روزنامه شرق ارتباط ارگانیکی برقرار باشد؟
منبع : تیتر یک
دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۲:۱۴
کد خبر : 21298
بازدیدها: 190

پاسخی بگذارید »