شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

سبد کالای غذایی رایگان در بین دانش آموزان مدارس شبانه البرز توزیع شد

danesheroz دی ۴, ۱۳۹۱ ۰

مراد مالمیر  اظهار داشت: حمایت از دانش آموزان مناطق محروم از اولویت های برنامه های این اداره است و توزیع این اقلام از ابتدای سال تحصیلی شروع شده است. وی ادامه داد: فعالیت در این حوزه شامل دو طرح است که طرح اول خدمات دهی به مناطق محروم و طرح دوم شامل خدمات رسانی به مدارس شبانه [&hellip

مراد مالمیر  اظهار داشت:

حمایت از دانش آموزان مناطق محروم از اولویت های برنامه های این اداره است و توزیع این اقلام از ابتدای سال تحصیلی شروع شده است.

وی ادامه داد: فعالیت در این حوزه شامل دو طرح است که طرح اول خدمات دهی به مناطق محروم و طرح دوم شامل خدمات رسانی به مدارس شبانه مناطق محرم است.

رئیس اداره پشتیبانی و تدارکات اداره کل آموزش و پرورش استان البرز گفت: در حال حاضر ۴۶۰ هزار دفتر ۴۰ و ۶۰ برگ در بین مناطق محروم شامل روستاهای طالقان، اشتهارد، جاده چالوس و ساوجبلاغ توزیع شده است.

مالیمیر تصریح کرد: همچنین در مدارس شبانه روزی مناطق محروم اقلامی شامل برنج، روغن، حبوبات، لبنیات و …. توزیع شده است.

وی گفت: چند روز پیش طی بازدید از مناطق محروم نیازهای آنان بررسی شده است و امید می رود به زودی بتوانیم این نیازها را برطرف کنیم.

رئیس اداره پشتیبانی و تدارکات اداره کل آموزش و پرورش استان البرز اظهار داشت: در حال حاضر ۵۸ هزار و ۳۲۷ دانش آموز در مناطق محروم استان البرز مشغول به تحصیل هستند.

دوشنبه ۴ دی ۱۳۹۱ - ۲۰:۱۲
کد خبر : 1788
بازدیدها: 297

پاسخی بگذارید »