دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

سایپا میزبان سرخ پوشان پایتخت در البرز/گزارش

danesheroz1 مرداد ۲۰, ۱۳۹۲ ۰
سایپا میزبان سرخ پوشان پایتخت در البرز/گزارش

دانش روز:بعد از مدت ها پیگیری و تلاش مسئولان ورزش البرز، با درخواست میزبانی سایپا در دیدارش با پرسپولیس موافقت شد و این بازی در مستطیل سبز ورزشگاه انقلاب کرج برگزارشد.

به گزارش دانش روز، محروم بودن از حق میزبانی آن هم در بازی با پرسپولیس همواره معضلی برای تیم سایپا، هواداران آن تیم و مردم ورزش دوست البرز بوده است. حقی که با وجود صلاحیت و شایستگی به این تیم البرزی داده نمی شد و نهایتا با پیگیری ها و تلاش های مستمر مدیران ورزش استان، محقق شد.
بازی دو تیم سایپای البرز و پرسپولیس تهران راس ساعت ۱۹:۲۵ امروز در ورزشگاه انقلاب کرج در حالی برگزار شد که بلیط بازی از صبح امروز فروخته شد.

رئیس اداره کل ورزش و جوانان  گفت: برگزاری بازی سایپا با تیم پرطرفداری چون البرز در خارج از استان، باعث ناراحتی اهالی فوتبال استان شده بود که با تلاش مسئولین استان و به خصوص شخص استاندار، موفق شدیم این میزبانی را به طرفداران سایپا هدیه بدهیم.

جوانمردی افزود: ان شاءا… با برگزاری شایسته این بازی، بتوانیم سایر بازی های مهم و حساس لیگ برتر کشور را در ورزشگاه انقلاب کرج میزبانی کنیم.
وی در پایان از شهروندان فهیم البرزی خواست تا با حضوری پرشور در ورزشگاه انقلاب کرج، پشتیبان تیم استانشان باشند و در سایر بازی های خانگی سایپا، با حضوری سراسری ورزشگاه را پر نمایند.

نخستین دیدار این دو در حالی برگزار شد که یکصد دستگاه اتوبوس در مسیرهای مختلف جهت انتقال هواداران مهیا شد و همچنین مسئولیت داخل ورزشگاه را مامورین یگان ویژه برعهده داشتند و بیرون ورزشگاه را نیز پلیس راهور و نیروی انتظامی حراست می کردند

رئیس هیئت فوتبال البرز اظهار داشت: مسئولین تیم پرسپولیس نگرانی خود را در مورد برگزاری این بازی در ورزشگاه انقلاب ابراز کرده بودند که با به آنان اطمینان خاطر دادیم که از نظر امنیت برای برگزاری این بازی هیچ مشکلی نداریم و احتمالا نگرانی شان بابت ظرفیت ورزشگاه به نسبت تماشاچیان زیادی که از تهران به کرج می آیند و طرفداران کرجی بود، که با تمهیداتی که پیش بینی کردیم، مشکلی پیش نیامد.
محمود محمودی در مورد بلیط های بازی گفت: با توجه به احتمال حضور تماشاچیان پرشور دو تیم از صبح امروز، بلیط های بازی از ساعت ۸ صبح  فروخته شد هستند و قیمت هر بلیط ۸ هزار تومان بود.

وی افزود: جهت جلوگیری از به وجود آمدن بازار سیاه بلیط، طرفدارانی که بلیط تهیه کردند بلافاصله وارد ورزشگاه شدندو اگر از ورزشگاه خارج می شدند، اجازه ورود مجدد را نداشتند.
محمودی گفت: تمامی امکانات و تجهیزات ورزشگاه و از جمله جایگاه خبرنگاران، جایگاه ویژه و … آماده شدو  در مورد شرایط نور ورزشگاه با توجه به برگزاری بازی در شب مشکلی ننبود و ظرفیتش را از ۶۰۰ لوکس به ۱۲۰۰ لوکس افزایش دادیم.

گفتنی است سرخ پوشان پایتخت، جهت بازی در ورزشگاه ۱۲ هزار نفری انقلاب، از دیروز در منطقه “کردان” کرج در اردویی یکروزه به سرمی بردند.
همچنین در حاشیه بازی امروزاز برترین های ورزش استان تقدیر به عمل آمد.

طرفداران تیم نارنجی پوش سایپا با استقبالی گرم پذیرای سرخپوشان پایتختی شدند که برای اولین بار به میهمانی البرز آمدند و با یک بازی جوانمردانه از طرف البرزی ها بدرقه شدند. این بازی در نهایت بانتیجه یک صفر به سود سایپای کرج خاتمه یافت.

 

گزارش: جواد کریمی

 

یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۲ - ۲۲:۴۲
کد خبر : 49503
بازدیدها: 253

پاسخی بگذارید »