جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

سامانه کارت هوشمند بازرگانی در استان البرز رونمایی شد

danesheroz تیر ۱۶, ۱۳۹۲ ۰
سامانه کارت هوشمند بازرگانی در استان البرز رونمایی شد

دانش روز : معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری البرز از رونمایی کارت هوشمند بازرگانی خبر داد

به گزارش دانش روز ، امیر یزدی در حاشیه رونمایی از « کارت هوشمند بازرگانی» در شورای گفتگوی استان، درباره مزایا و ویژگی های این سامانه گفت: « سامانه کارت هوشمند بازرگانی» به عنوان یک سامانه فراگیر، مطمئن و تسهیل گر، مدیریت امور مرتبط با کارت های بازرگانی را بر مبنای تفاهم نامه ای که بین وزارت صنعت، معدن و تجارت و اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی ایران و همچنین اتاق تعاون منعقد شده، عهده دار است.

وی افزود: با استقرار سامانه فوق کلیه فرآیندهای عملیاتی مرتبط با امور کارت های بازرگانی در سراسر کشور تحت پوشش اتاق های بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی مدیریت می شود.

یزدی مدیریت مؤثر و کارآمد فرایندهای مرتبط با امور بازرگانی، یکپارچه ساری فرایندهای مرتب با کارت بازرگانی، ارائه خدمات الکترونیکی، کاهش زمان در گردش عملیات تجاری به صورت فرا مرزی، فرهنگ سازی و ترغیب فعالان اقتصادی به استفاده از تجارت الکترونیک را از جمله مزایای این کارت برشمرد.

وی بیان کرد: افزایش ضریب امنیت و جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی،توسعه حلقه مرتبط با پنجره واحد تجاری و افزایش سطح رضایتمندی در بین دارندگان کارت بازرگانی از دیگر ویژگی های این سامانه کارت هوشمند است.

یکشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۲ - ۱۱:۵۵
کد خبر : 35414
بازدیدها: 407

پاسخی بگذارید »