دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

ساماندهی ۳۰۰۰ سرویس مدرسه در کرج

danesheroz1 مهر ۲, ۱۳۹۲ ۰
ساماندهی ۳۰۰۰ سرویس مدرسه در کرج

دانش روز: مدیرعامل سازمان نظارت بر تاکسیرانی کرج و حومه از ساماندهی ۳۰۰۰ سرویس مدرسه در کرج خبر داد

به گزارش دانش روز، پرویز اسکندری با اعلام این خبر گفت: تعیین تکلیف و ساماندهی سرویس مدارس با برپایی جلسات متعدد کارگروه ماده ۱۸ متشکل از فرمانداری، استانداری، آموزش و پرورش، پلیس راهنمایی و رانندگی، سازمان تاکسیرانی و طی برگزاری جلسات متعدد، محقق شد که طی آن ۳۰۰۰ سرویس مدرسه ساماندهی شدند.

وی با بیان اینکه سرویس مدارس تحت نظارت سازمان تاکسیرانی به شرکت‌های حمل و نقل درون شهری بخش خصوصی واگذار شدند، افزود: این شرکت‌ها تحت نظارت سازمان تاکسیرانی و با همکاری مستقیم مناطق آموزش و پروش نسبت به سرویس‌ دهی مدارس طی سال تحصیلی اقدام می‌کنند.

این مسئول با اشاره به همکاری و نظارت پلیس راهور در اجرای طرح ساماندهی سرویس مدارس، خاطرنشان کرد: مجوزهای صادر شده برای انجام این مهم از سوی پلیس راهنمایی و رانندگی ارائه شده است.

اسکندری با بیان اینکه، تاکسیرانی به عنوان ناظر، کار نظارت بر پروژه سرویس مدارس را عهده‌دار است، افزود: پروسه نظارت با همکاری نیروهای اداری، کنترل و بازسی همچنین گشت‌های ویژه حوزه انتظامی صورت می‌گیرد که با توجه به این امر همه نیروهای سازمان در آماده‌باش کامل هستند.

وی با اشاره به طراحی برچسب «سرویس مدارس»، گفت: نصب برچسب بر روی سرویس مدارس امری ضروری است که رانندگان باید نسبت به انجام آن اقدام کنند.

مدیرعامل سازمان نظارت بر تاکسیرانی کرج با تأکید بر ارائه خدمات مطلوب به شهروندان به ویژه دانش‌آموزان، گفت: برای ارائه خدمات رسانی به موقع، سازمان تاکسیرانی از همه استعداد و پتاسیل سازمانی خود بهره می‌گیرد.

وی ادامه داد: لغو مرخصی تاکسیداران اقدامی دیگر جهت بهره‌گیری از ظرفیت کلی ناوگان تاکسیرانی برای خدمات رسانی به مسافرین به ویژه محصلان است.

این مسئول با بیان اینکه، حجم ترافیک به ویژه در اولین روزهای آغاز مهر به واسطه استفاده شهروندان از خودروهای شخصی افزایش می‌یابد، افزود: افزایش زمان رفت و برگشت تاکسی‌ها با توجه به افزایش ترافیک، بیشتر می‌شود و سازمان نیز با توجه به این مهم، از ظرفیت تاکسی‌های گردشی استفاده می‌کند.

منبع:کرج رسا

سه شنبه ۲ مهر ۱۳۹۲ - ۱۱:۰۳
کد خبر : 62172
بازدیدها: 296

پاسخی بگذارید »