جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

ساماندهی کارکنان قراردادی‌ها تا پایان سال

28 danesheroz خرداد ۱۵, ۱۳۹۲ ۰

دانش روز : معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس‌جمهور با اشاره به اینکه برخی دستگاه‌ها در بحث جذب نیرو در مراحل پایانی هستند، ابراز امیدواری کرد ساماندهی کارکنان قراردادی تا پایان سال به پایان برسد

به گزارش دانش روز ، به نقل از معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری، غلامحسین الهام درباره آخرین مراحل استخدام نیروهای جدید در دولت بر اساس طرح مهر‌آفرین گفت: خوشبختانه این طرح با تمام قدرت در حال پیشرفت است و دستگاه‌هایی که در استان‌ها آمادگی آن را داشته‌اند، این طرح را اجرا کرده‌اند.

وی افزود: هم‌اکنون برخی از دستگاه‌ها در بحث جذب نیرو در مراحل پایانی هستند و آگهی جذب نیرو را در روزنامه های کثیرالانتشار منتشر کرده‌اند.

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور ادامه داد: تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی به قراردادی تقریباً به پایان رسیده است.

الهام با بیان اینکه قرار است استخدام این نیروها طبق مصوبه مهرآفرین، در یک پروسه پنج ساله انجام شود ادامه داد: البته برخی فشارهای جنبی وجود دارد که دستگاه‌های اداری را دچار ناامنی می‌کند.

وی تصریح کرد: البته این مشکلات در حال رفع شدن است و ما امیدواریم تا پایان امسال، ساماندهی کارکنان قراردادی به پایان برسد.

 

منبع: فارس

چهارشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۸:۵۳
کد خبر : 24128
بازدیدها: 342

پاسخی بگذارید »