شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

با سخنرانی حضرت آیت‌الله مکارم‌شیرازی:

سال تحصیلی حوزه های علمیه سراسر کشور آغاز شد

danesheroz1 شهریور ۲۰, ۱۳۹۲ ۰
سال تحصیلی حوزه های علمیه سراسر کشور آغاز شد

دانش روز: مراسم آغاز سال تحصیلی ۹۳-۹۲ حوزه‌های عملیه سراسر کشور با سخنرانی حضرت آیت‌الله مکارم‌شیرازی، در قم برگزار شد.

به گزارش‌ دانش روز، در این مراسمی که صبح امروز در سالن اجتماعات مدرسه علمیه فیضیه قم برگزار و شخصیت هایی از جمله آیت‌الله حسینی‌بوشهری، مدیر حوزه های علمیه کشور، آیت الله سید احمد خاتمی، امام جمعه موقت تهران، آیت الله علوی بروجردی، معاونان مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه، فضلاء، اساتید و طلاب در آن حضور داشتند، پس از تلاوت آیاتی چند از کلام‌الله مجید و نوحه‌سرایی حاج عباس حیدرزاده از ذکرین اهل‌بیت‌(ع)، حضرت آیت‌الله مکارم ‌شیرازی به ایراد سخنرانی پرداختند.

معظم له در آغاز سخنان خود با تسلیت حادثه دلخراش اتوبان قم – تهران، تاکید کردند: مسئولان باید تدابیری بیاندیشند که از بروز این گونه حوادث جلوگیری شود.

این مرجع تقلید، با اشاره به این‌که حوزه‌های علمیه به برکت خون شهدا سامان یافته است، ابراز داشت: این میراث بزرگ را باید حفظ کنیم.

پس از بیانات حضرت آیت‌الله مکارم‌شیرازی، آیت‌الله حسینی ‌بوشهری، مدیر حوزه های علمیه در سخنانی ضمن تسلیت حادثه تصادف دلخراش اتوبان قم – تهران، گفت: امیدواریم خداوند صبری جزیل برای بازماندگان عنایت فرماید.

وی در ادامه به نقش آفرینی حوزه‌های علمیه در عرصه های مختلف اشاره کرد و ابراز داشت: سهم عظیمی از دینی شدن جامعه، به دلیل نقش‌آفرینی حوزه‌های علمیه است.

منبع:پانا

چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۶:۱۵
کد خبر : 59455
بازدیدها: 284

پاسخی بگذارید »