سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

ساعتی که ترسناک بیدارتان می کند + عکس

danesheroz1 آبان ۲۶, ۱۳۹۲ ۰
ساعتی که ترسناک بیدارتان می کند + عکس

دانش روز: بیدار شدن پس از یک خواب راحت یکی از سخت ترین کارهای دنیاست از این رو طراحان هر روز ساعت های خاصی می سازند تا انسان ها را به سبک های متفاوت از خواب بیدار کند

به گزارش دانش روز،  ساعت های بسیاری هستند که این روزها می توانید در بازار مشاهده کنید. ساعت های شک دار، ساعت هایی که از شما سوال می پرسند و … از جمله مهمترین ساعت هایی هستند که صبح ها افراد خواب را به طریق مختلف بیدار می کند.

به تازگی یک گروه طراح لوازم خانگی ساعتی را ابداع کرده اند که به شما زمان مرگتان را اعلام می کند تا با ترس خاصی از خواب بیدار شوید و بیشتر به دنبال کارهای خود باشید. این ساعت این روزها محبوبیت خاصی پیدا کرده است.

این ساعت می تواند با استفاده از Wi-Fi به اینترنت متصل شده و اطلاعات سلامت بدن شما را با استفاده از پرونده هایی که در موسسات پزشکی دارید بدست می آورد سپس تخمین هایی را زده و زمان مرگتان را به شما اطلاع می دهد. این باعث می شود تا بیشتر به فکر زندگی باشید.

این ساعت این روزها نمونه های ابتدایی خود را تست کرده است و احتمالا تا ۲۰ روز دیگر به تولید انبوه می رسد. هم اکنون بسیاری به دنبال پیش خرید کردن این ساعت عجیب هستند و فکر می کنند این بهترین ساعت برای بیدار کردن آنهاست.

منبع:باشگاه خبرنگاران
یکشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۲ - ۲۲:۴۵
کد خبر : 74376
بازدیدها: 316

پاسخی بگذارید »