یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

سازمان دانش آموزی متولی اصلی برگزاری مراسم ˝بزرگداشت مقام دانش آموز˝ در ۱۳ آبان است

danesheroz1 آبان ۱۱, ۱۳۹۲ ۰
سازمان دانش آموزی متولی اصلی برگزاری مراسم ˝بزرگداشت مقام دانش آموز˝ در ۱۳ آبان است

دانش روز: رییس سازمان دانش آموزی جمهوری اسلامی ایران گفت: سازمان دانش آموزی علاوه بر حضور در برنامه های راهپیمایی روز ۱۳ آبان متولی اصلی برگزاری مراسم ˝بزرگداشت مقام دانش آموز˝ است

 به گزارش دانش روز، حسین هژبری افزود : برای برپایی مراسم سیزده آبان همه تشکل های دانش آموزی از جمله بسیج دانش آموزی ، اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان ، سازمان دانش آموزی و مجلس دانش آموزی بر اساس تقسیم  کار انجام شده نقش دارند و مدارس در حال برنامه ریزی هستند.
وی افزود : اما سازمان دانش آموزی یک مسئولیت خاص بر عهده دارد در سال های اخیر به این نتیجه رسیدیم که بیاییم در ۱۳ آبان علاوه بر برپایی راهپیمایی و شرکت دانش آموزان در این برنامه مهم و میثاق ملی ، تکریم و بزرگداشت دانش آموزان ر ا نیز در دستور کار خود قرار دهیم تا هفته ای ازجنس هفته بزرگداشت مقام معلم برای بزرگداشت دانش آموز  نیز شکل بگیرد .
رییس سازمان دانش آموزی خاطر نشان کرد: خواسته ما از سازمان دانش آموزی این است که تکریم و محبت به دانش آموزان در این هفته بسیار بهتر و قوی تر از طول مدت سال تحصیلی انجام شود .
هژبری با بیان اینکه در ۱۳ آبان شورای هماهنگی سازمان تبلیغات اسلامی متولی اصلی برگزاری مراسم در کشور است یادآورشد: این شورا در همه استان ها فعال  است و جلسات را با محوریت شورای هماهنگی در استان ها برگزار می کنند که معنای آن مشارکت همه نهاد ها و سازمان ها است. شورای هماهنگی وقتی وارد عرصه می شود به طور مخصوص همه دستگاه های فرهنگی را پای کار می آورد اما در خود آموزش و پرورش همین شورای هماهنگی بین تشکل ها در استان ها باعث می شود تشکل ها کنار هم جمع می شوند وبرنامه ها را آماده می کنند و باهم اجرا خواهند کرد.

شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۲ - ۲۱:۱۲
کد خبر : 71530
بازدیدها: 337

پاسخی بگذارید »