دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

سازمان تبلیغات اسلامی سایت همسر یابی راه انداخت

danesheroz1 فروردین ۹, ۱۳۹۳ ۱
سازمان تبلیغات اسلامی سایت همسر یابی راه انداخت

دانش روز: موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان که توسط سازمان تبلیغات اسلامی راه اندازی شده و از بیست و هفتمین سایت پر بازدید ایران هم هست، اخیرا در زمینه ازدواج فعال شده و سامانه همسان گزینی را راه اندازی کرده است

به گزارش دانش روز، در مطلب سایت پارسینه آمده است: در یک اتفاق بی سابقه، سازمان تبلیغات اسلامی سایت همسر یابی راه انداخت.

به گزارش پارسینه این درگاه اینترنتی در معرفی خود نوشته است:موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان با پیشینه ۱۲ سال فعالیت در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات و راه اندازی جامع ترین سایت فرهنگی – دینی در ایران ؛ بزرگترین مجموعه سازمان تبلیغات اسلامی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات می باشد.

سایت تبیان دارای جامعه کاربری وسیع و گسترده ای است که جوانان مجرد در سن ازدواج بخش عظیمی از این جامعه را تشکیل می دهند .

مسئله مهم و خطیر ازدواج جوانان و استفاده از بستر مناسبی که فناوری اطلاعات می تواند در اختیار این امر قرار دهد ؛ موجب گردید که تبیان از همان بدو تشکیل با رویکردی نوین و نگاهی تازه به این امر وارد شود .

نگاهی که در برگیرنده اصول زیر باشد :

١ – محوریت خانواده ها

٢ – حفظ حرمت اشخاص و جوانان

٣ – امنیت اطلاعات و بالا بودن ضریب اعتماد و اطمینان

۴ – غیر انتفاعی و رایگان بودن

این شبکه بر آن است تا خلاء وجود مجموعه ای پویا و هدفمند را در عرصه ازدواج با تکیه بر مبانی عمیق اسلامی و فرهنگ غنی ایرانی پرنموده و مسیر یک ازدواج موفق را تسهیل نماید و جوانان و خانواده ها را در تشکیل و تحکیم خانواده هایی گرم، خوشبخت، موفق، صمیمی و استوار کمک نماید.

شنبه ۹ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۸:۵۸
کد خبر : 102315
بازدیدها: 328

یک دیدگاه »

  1. حامد فروردین ۱۰, ۱۳۹۳ در ۷:۴۲ ب٫ظ - Reply

    بسیار عالی است زود تر از این ها باید انجام میشد و البته در این سایت هم نحوه ثبت نام گفته شده http://www.askdin.com/thread36999.html

پاسخی بگذارید »