دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

سازماندهی ۱۰ میلیون همیار پلیس از هفته آینده

danesheroz1 مهر ۱۲, ۱۳۹۲ ۰
سازماندهی ۱۰ میلیون همیار پلیس از هفته آینده

دانش روز: معاون اداره کل فرهنگی هنری وزارت آموزش و پرورش گفت: ۱۰ میلیون پلیس مدرسه و همیار پلیس از هفته آینده سازماندهی می‌شوند

به گزارش دانش روز، علی عراقی افزود: همیاران پلیس نوجوان و جوان فعالیت‌شان را در سال تحصیلی جدید همزمان با هفته نیروی انتظامی آغاز و به عنوان بازوی راهور در پیشبرد برنامه‌ها مشارکت می‌کنند.

وی با اشاره به برنامه‌های هفته نیروی انتظامی گفت: یکی از برنامه‌هایی که در این هفته اجرا می‌شود برگزاری جشن مهر و دانش برای دانش‌آموزان ابتدایی در ۱۵ مهر است.

اعضای پلیس مدرسه با ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی در کمک به دانش آموزان برای عبور و مرور از خیابان‌ها همکاری می‌کنند.

عراقی افزود: مراسم نمادین قدردانی از اعضای پلیس مدرسه با حضور مسئولان ذیربط در یکی از مدارس شهر تهران برگزار می‌شود.

وی با اشاره به نامگذاری یکی از روزهای هفته نیروی انتظامی به نام «روز بدون حادثه» گفت: در این روز همیاران پلیس با حضور در معابر و تقاطع‌ها در ایجاد نظم و انضباط ترافیکی با پلیس راهنمایی و رانندگی همکاری می‌کنند.

عراقی افزود: یکی دیگر از ویژه برنامه‌های این هفته آغاز به کار همیاران پلیس است که مراسم نمادین آن در تهران در دبیرستان البرز و در دیگر استان‌ها در مدارس منتخب برپا می شود.

وی برگزاری مسابقه دوچرخه‌سواری همیاران پلیس را از دیگر برنامه‌های هفته نیروی انتظامی دانست و گفت: این مسابقه در تهران روز ۱۶ مهر در پارک آبشار برگزار می‌شود.

 

 

 

منبع:واحد مرکزی خبر

جمعه ۱۲ مهر ۱۳۹۲ - ۱۹:۵۴
کد خبر : 64651
بازدیدها: 414

پاسخی بگذارید »