چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

ساخت مسلسل کش پرت کن توسط یک دانش آموز + عکس

danesheroz1 دی ۱۸, ۱۳۹۲ ۰
ساخت مسلسل کش پرت کن توسط یک دانش آموز + عکس

دانش روز: “الکس شپتنی” دانش آموز ۱۸ ساله ای است که به تازگی یک تفنگ مخصوص این بازی عجیب ساخته است. این سلاح می تواند ۶۷۲ کش را با سرعت پرتاب کند و سرعت آتش آن ۱۴ کش در ثانیه است.

به گزارش دانش روز، یکی از بازی های خطرناکی که برخی از بچه ها در مدارس یا حتی در خانه انجام می دهند پرتاب “کش پول”  به سمت یکدیگر است. این بازی که البته در نوع خود باعث بروز آسیب هایی نیز می شود ولی هنوز هم در میان نوجوانان دیده می شود.”الکس شپتنی” دانش آموز ۱۸ ساله ای است که به تازگی یک تفنگ مخصوص این بازی عجیب ساخته است. او مسلسل کش پرتاب کن اختراع کرده است که می تواند کش ها را با سرعت بالایی به سمت هدفی که نهایتا در فاصله ۱۰ متری قرار داد پرتاب می کند.

این سلاح می تواند ۶۷۲ کش را با سرعت پرتاب کند و سرعت آتش آن ۱۴ کش در ثانیه است که هر هدفی را می تواند نابود کند. این سلاح بر روی انسان ها حتما مشکل ایجاد خواهد کرد و باعث بروز خم های شدیدی می شود.

بدنه این سلاخ از جنس چوب است و تراش های بسیار دقیقی خورده است. دانش آموز اوکراینی که این سلاح را ساخته است هدفش را تنها سرگرمی و البته نشان دادن مش به عنوان یک سلاح خطرناک اعلام کرده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران
چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۲ - ۰۹:۴۹
کد خبر : 86234
بازدیدها: 662

پاسخی بگذارید »