پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

ساختمان خانه سینما پلمپ شد

danesheroz1 تیر ۲۵, ۱۳۹۲ ۰
ساختمان خانه سینما پلمپ شد

دانش روز: در حالیکه در ساعات پایانی شب گذشته ساختمان خانه سینما واقع در خیابان سمنان پلمپ شده بود، در حال حاضر اهالی سینما مقابل درب این نهاد صنفی حضور دارند

به گزارش دانش روز، ساختمان خانه سینما شب گذشته ۲۴ تیر ماه پلمپ شد. فرهاد توحیدی رئیس هیات مدیره خانه سینما با تایید این خبر درباره اتفاقات شب گذشته به خبرنگار مهر گفت: به در خانه سینما پلمپ زده شده است و چند نفر از نمایندگان ارشاد در خانه سینما حضور یافتند.

این در حالی است که پیش از این حتی در زمان بسته شدن خانه سینما و خبر انحلال آن تا کنون هیچ پلمپی به این در نصب نشده بود و فقط فعالیتی در آن صورت نمی گرفت.

پیش از این حبیب الله کاسه ساز رئیس هیات مدیره خانه سینما شماره ۲ نیز عنوان کرده بود که قرار است به زودی فعالیت خود را در ساختمان واقع در کوچه سمنان ادامه دهند.

فرهاد توحیدی، مازیار میری، محمدمهدی عسگرپور، همایون اسعدیان، سیروس الوند، حسن برزیده، غلامرضا موسوی، بیژن میرباقری، محمدعلی طالبی، نازنین مفخم، محمدرضا مویینی، امیر اثباتی، رضا کیانیان، امیرشهاب رضویان، رویا تیموریان، مسعود رایگان، پیروز کلانتری، سیامک شایقی، حبیب رضایی و .. هنرمندان حاضر در محل هستند. همچنین جمال شورجه از اعضای کمیته هفت نفره تدوین اساسنامه خانه سینما نیز در جمع حاضر شده است.

این حرکت سینماگران خودجوش است و قرارست به زودی نماینده ارشاد مقابل درب خانه سینما حاضر شوند. در حال حاضر پلیس نیز مقابل خانه سینما حاضر شده است.

در حال حاضر هیات مدیر خانه سینما در حال آمدن به سمت ساختمان خانه سینما هستند تا درباره فک پلمپ و رفتن داخل ساختمان و مستقر شدن در آن تصمیم بگیرند. البته هیات مدیره خانه سینما نیز در خیابان سمنان مشغول مذاکره برای نحوه واکنش در برابر این اتفاق هستند.

توحیدی رئیس هیات مدیره خانه سینما در حال حاضر مشغول سخنرانی برای حاضران است. وی صحبت‌هایش را با ارائه گزارشی از وضعیت پرونده خانه سینما در چند سال گذشته آغاز کرده است.

در حال حاضر توحیدی اشاره کرد که وزیر ارشاد دستور داده است که ساختمان خانه سینما و اموال آن در اختیار خانه سینما ۲ و هیات مدیره آن باشد تا این اموال و ساختمان در اختیار افرادی باشد که جزو اصنافی هستند که بعد از بسته شدن خانه سینما تشکیل شده‌اند.

منبع:مهر

سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۲ - ۰۹:۴۱
کد خبر : 38157
بازدیدها: 250

پاسخی بگذارید »