پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

تا پایان سال جاری

زیرگذر شهدای دانش‌آموز کرج پایان می‌یابد

danesheroz فروردین ۲۴, ۱۳۹۲ ۰
زیرگذر شهدای دانش‌آموز کرج پایان می‌یابد

معاون فنی و عمرانی شهردار کرج از اتمام پروژه زیرگذر شهدای دانش‌آموز تا پایان سال جاری خبر داد

علی‌اصغر کمالی‌زاده ظهر امروز در جریان بازدید از این پروژه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این پروژه یکی از مهمترین و بزرگترین پروژه‌هایی است که در سال جاری به صورت جدی دنبال خواهد شد.

وی ادامه داد: در این راستا و با توجه به اهمیت پروژه،‌ تلاش می‌شود این طرح تا پایان سال جاری به اتمام برسد.

این مسئول با بیان اینکه اتمام این پروژه یکی از خواسته‌های مردم در منطقه دولت آباد است افزود: با اتمام اجرای این طرح بسیاری از مشکلات مردم در این منطقه مرتفع خواهد شد.

کمالی‌زاده با اشاره به تغییرات صورت گرفته در نحوه اجرای تقاطع غیرهمسطح شهدای دانش‌آموز طی سال گذشته عنوان کرد: این تقاطع در ابتدا به صورت تقاطع روگذر شمالی جنوبی تعریف شده بود که پس از گذشت مدتی مسیر اجرای اجرای این پروژه عمرانی به سمت شرق به غرب تغییر مسیر داد.

وی در ادامه، اعتراض مسئولان بیمارستان قائم (عج) به اجرای این پروژه به صورت تقاطع روگذر را یادآور شد و افزود: با توجه به اعتراض مطرح شده از سوی این بیمارستان و بررسی‌های کارشناسی، طرح عمرانی فوق به تقاطع زیرگذر شرقی غربی تغییر یافت.

کمالی‌زاده با اشاره به اینکه، قرارداد اجرای پروژه تقاطع غیرهمسطح روگذر شهدای روحانی و شهدای دانش آموز در یک قرارداد دیده شد، عنوان کرد: به علت مشکلات به وجود آمده در مسیر اجرای پروژه تقاطع شهدای دانش‌آموز و تأخیر در اجرای، قرارداد اجرای این طرح به پایان رسید و هم اکنون نیز به منظور تسریع و تعیین تکلیف نهایی پروژه فوق، مرحله آخر رسیدگی به این پیمان در دستور کار مدیریت شهری قرار دارد.

این مسئول با تاکید بر قابل اجرا بودن پروژه شهدای دانش‌آموز تا پایان بهمن ماه سال جاری به زیرگذر شدن این پروژه اشاره کرد و اذعان داشت: وجود معارضین سطحی و زیر سطحی از جمله کانال آب حسین آباد، پروژه کلکتور فاضلاب همچنین عبور فیبر نوری مرکز مخابرات از ضلع جنوبی تقاطع از دیگر علت‌های به تعویق افتادن اجرای این پروژه بوده است.

شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۵:۵۸
کد خبر : 11571
بازدیدها: 137

پاسخی بگذارید »