دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

زورگیری از ۶۵ زن جوان کرجی

danesheroz1 آذر ۲۷, ۱۳۹۲ ۰
زورگیری از ۶۵ زن جوان کرجی

دانش روز: متهمانی که با توسل به زور اقدام به کیف قاپی و سرقت از شهروندان کرجی می کردند دستگیر و در بازجویی به ۶۵ فقره سرقت اعتراف کردند

به گزارش دانش روز،

سرهنگ سید حسین سید حقیقی فرمانده انتظامی شهرستان کرج گفت: در پی تماس شهروندان با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر دستگیری دو نفر سارق کیف قاپ در منطقه فردیس، رسیدگی به این موضوع در دستور کار ماموران انتظامی کلانتری ۲۳ فردیس قرار گرفت.

وی افزود: با اعزام ماموران به آدرس مورد نظر، زن جوانی به آنها مراجعه و اظهار کرد که در حال عبور از خیابان بوده که راکبان یک دستگاه موتور سیکلت کیف وی را با توسل به زور از وی قاپیده و متواری می شوند که پس از طی مسافتی با کمک اهالی محل و شهروندان هر دو نفر دستگیر می شوند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرج اظهار کرد: متهمان به هویت های «ش- ق» و «ح – ق» به کلانتری انتقال و مورد بازجویی قرار گرفته که سرانجام به ۶۵ فقره سرقت و زورگیری اعتراف کردند.

سرهنگ سید حقیقی با اشاره به این مطلب که تاکنون تعداد زیادی از مالباختگان با تلاش های پلیس کرج و اعترافات متهمان شناسایی شده اند، افزود: متهمان به همراه پرونده متشکله جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

منبع: باشگاه خبرنگاران

چهارشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۲ - ۰۱:۳۵
کد خبر : 80903
بازدیدها: 341

پاسخی بگذارید »