جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

زوایای مخفی شخصیت خود را بشناسید

28 danesheroz اردیبهشت ۲۵, ۱۳۹۲ ۰

اگر می خواهید بدانید در کدام تیپ شخصیتی جای دارید این نرم افزار را بر روی رایانه خود نصب کنید تا با یک آزمون، تیپ شخصیتی شما را آشکار کند

به گزارش دانش روز ؛ روان شناسان بر این اعتقادند که چنانچه فردی از رفتار یا گفتار شما ناراحت یا عصبانی باشد، علائم رفتاری او پیشاپیش این موضوع را به شما هشدار می دهند. پس آگاهی از این نوع زبان می تواند به شما در برقراری تعادل به هنگام رویارویی با شخصی که با او کمی مشکل دارید، کمک کند. پس اگر بتوانید دانش این نوع زبان را در خود تقویت کنید، می توانید پیشاپیش جلو خیلی از اتفاقات را بگیرید!

روان شناسان معمولاً سه تیپ شخصیتی را برای افراد مشخص می کنند. این سه تیپ شخصیتی در شرایط و حالتهای مختلف هم می توانند کارساز باشند. در واقع، انواع و اقسام پرسشنامه‌های شخصیتی معتبر وجود دارند که می‌توانند ته‌وتوی شخصیت شما را بریزند روی کاغذ و شما را در شناخت بهتر خودتان یاری دهند.اما جالبی این نرم افزار این است که علاوه بر اینکه برخی از ویژگی های شخصیتی شما را رو می کند می تواند پیش بینی کند مستعد چه بیماری هایی هم  هستید.

کافی است در مقابل هر یک از ۲۵ عبارتی که در زیر می‌خوانید، موافقت یا مخالفت خودتان را با «بله/خیر» مشخص کنید. تا جایی که می‌توانید، از «نمی‌دانم» اجتناب کنید. کاملا صادقانه جواب دهید ناسلامتی شما می‌خواهید شخصیت خودتان را بشناسید!

این را هم درگوشی از ما داشته باشید :

که اگر شما مثل آدم‌های تیپ A فکر می‌کنید اما مثل افراد تیپ B رفتار می‌کنید، روان‌شناسان به شما می‌گویند تیپC   – یعنی این‌که شما دوست دارید مثل تیپ A رفتار کنید اما حرص می‌خورید و به قول معروف، می‌ریزید توی خودتان. شما مستعد بیماری سرطانید. پس بهتر است شما هم سری به یک روان‌شناس بزنید .

چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۹:۳۴
کد خبر : 17661
بازدیدها: 150

پاسخی بگذارید »