پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

زنگ گلبانگ انقلاب در مدارس البرز نواخته شد

danesheroz بهمن ۱۱, ۱۳۹۱ ۰

زنگ گلبانگ انقلاب امروز راس ساعات ۹.۳۳ دقیقه در مدارس استان البرز نواخته شد

همزمان با ورود تاریخی حضرت امام خمینی(ره) به میهن اسلامی در روز ۱۲ بهمن ماه سال ۵۷ صبح امروز زنگ گلبانگ انقلاب در مدارس سراسر استان البرز و به صورت متمرکز در دبیرستان دخترانه شهدای روزنامه اطلاعات آموزش و پرورش ناحیه چهار کرج با حضور مسئولان آموزش و پرورش و برخی از مسئولان استان البرز به صدا درآمد.

زنگ گلبانگ انقلاب اسلامی امسال با توجه به تعطیلی روز پنج شنبه مدارس یک روز زودتر به صدا درآمد تا دانش آموزان نیز بتوانند این روز بزرگ را جشن بگیرند.

انقلاب ایران بک انقلاب الهی بود

استاندار البرز امروز در جمع دانش آموزان دبیرستان شهدای اطلاعات مهمترین ویژگی انقلاب را الهی بودن آن خواند و گفت: در سال ۵۷ با ورود تاریخی حضرت امام خمینی(ره) هیچ کس فکر نمی کرد انقلابی با این عظمت و شکوه در ایران رقم بخورد و این امر ناشی از الهی بودن این انقلاب است.

اصغر عربیان افزود: شعارهای آن زمان استقلال و آزادی بر مبنای جمهوری اسلامی بود که با عظم و اراده جوانان، نوجوانان و مردم ایران  محقق شد.

وی تصریح کرد: مردم ایران پس از پیروزی انقلاب اسلامی همیشه برای پاسداری از این انقلاب و خون شهدا در صحنه حاضر بوده اند و امروز نیز این امر باید بیش از پیش نمود داشته باشد.

استاندار البرز اظهارد اشت: رمز حفظ وحدت کلمه تبعیت از رهبری است که مردم ایران آن را در تمامی برهه ها به اثبات رسانده اند.

شور انقلابی جوانان عصر حاضر همانند جوانان سال ۵۷ است

مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز نیز امروز در مراسم نواخته شدن گلبانگ انقلاب گفت: شور و اشتیاق جوانان ما همانند اشتیاق جوانان سال ۵۷ برای به پیروزی رساندن انقلاب است.

اکبر حلیمی اظهار داشت: امروز در شرایطی پیروزی انقلاب را بعد از سی و چهار سال جشن می گیریم که دشمنی دشمنان ما به حد اعلا رسیده است.

وی ادامه داد: وظیفه و رسالت شما دانش آموزان به عنوان آینده سازان ایران و مقابل خون هزاران شهید بسیار سنگین است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز گفت: شما دانش آموزان باید تمامی تلاش خود را برای استفاده از ظرفیت های علمی و فرهنگی به کار ببندید و ما نیز به عنوان مسئول موظف به فراهم کردن زمینه های پیشرفت شما خواهیم بود.

زنگ گلبانگ انقلاب اسلامی همزمان در مدرسه راهنمایی شهید آوینی ناحیه یک کرج، آموزشگاه دخترانه شاهد شهید غلامی ناحیه دو کرج، دبیرستان انقلاب اسلامی ناحیه سه کرج و مدرسه شهدای اطلاعات ناحیه چهار کرج نواخته شد.

برای سخنرانی مسئولان و برپایی جشن در این روز با شکوه برنامه ای در سالن هم جوار این دبیرستان تدارک دیده شده بود که با اعلام مدیرکل آموزش و پرورش در پشت بلند گو این برنامه ها لغو شد.

چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۵:۰۲
کد خبر : 5427
بازدیدها: 221

پاسخی بگذارید »