سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

درباره شهید امرالله فیضی؛

زندگی نامه و وصیت نامه شهید تازه تشییع شده در البرز +تصاویر شهید درجبهه

danesheroz آبان ۲۲, ۱۳۹۲ ۰
زندگی نامه و وصیت نامه شهید تازه تشییع شده در البرز +تصاویر شهید درجبهه

دانش روز :توصیه این است که هرگز امام را تنها نگذارید مانند آهن آبدیده در کنار آن رهبر کبیر و آن پیر نستوه بمانید و به مبارزه ادامه دهید و عاجزانه از شما خانواده عزیز و فامیلها خواهش می کنم که زیاد برای من گریه نکنید چون دشمنان اسلام این از خدا بی خبران دلشان شاد می شود که لااقل چند تن را به گریه انداخته اند

نام شهید: امراله فیضی نام پدر: حشمت اله
محل تولد: کرج تاریخ تولد: ۱۳۴۱/۱۱/۲۱
مدرک تحصیلی: دیپلم رشته تحصیلی: بازرگانی
وضعیت تأهل: مجرد شغل شهید: امدادگر
تاریخ شهادت: ۶۵/۱۳/۲ نحوه شهادت: مفقودالاثر
محل شهادت: فکه نشانی مزار: روستای خورانک طالقان
یگان خدمتی: بسیج آخرین مسئولیت در جبهه: پزشکیار
خلاصه‌ای از زندگی‌نامه شهید
شهید امراله فیضی فرزند حشمت اله به تاریخ ۱۳۴۱/۱۱/۲۱ در کرج از یک خانواده مذهبی و اقتصادی دیده به جهان هستی گشود . وی بعد از گذراندن دوران طفولیت خویش بعد از اینکه به سن ۷ سالگی رسید جهت کسب تحصیل به مدرسه رفت و تحصیلات خود را در همان محل سکونت خود سپری نمود تا اینکه موفق به اخذ مدرک دیپلم در رشته بازرگانی گردید و بعد از رسیدن به سن قانونی لباس شریف سربازی را به تن کرده و از طریق ارتش به خدمت سربازی اعزام گردید و بعد از پایان خدمت سربازی در بسیج شروع به فعالیت کرد و سپس با شروع جنگ تحمیلی از بسیج به جبهه‌های جنگ شتافت تا اینکه در مورخه ۱۳/۲/۶۵ در منطقه فکه بر اثر عراقی ها مفقودالاثر گشته است.
وصیت نامه شهید
” بسم الله الرحمن الرحیم ”
( و نریدان من علی الذین استضعفو فی الارض و نعجعلهم ائمه الوارثون )
( قرآن کریم )
با سلام بر آقا امام زمان (عج) و نائب بر حقش امام خمینی و با درود بیکران بر پیکر مطهر شهیدان انقلاب اسلامی و امت شهید پرور شهید پرور ایران وصیت نامه این حقیر را شروع می کنم .
شاید این وصیتنامه روزی بدست شما برسد که دیگر من در میان شما وجود نداشته باشم و گمان مبرید که مرده ام چون این آیه درباره شهیدان مصداق میشود .
( و لا تحسبن الذین قتلو فی سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون) قبل از هر چیز باید یک توصیه بسیار مهم به خانواده و دوستان و آشنایان خود می کنم و توصیه این است که هرگز امام را تنها نگذارید مانند آهن آبدیده در کنار آن رهبر کبیر و آن پیر نستوه بمانید و به مبارزه ادامه دهید و عاجزانه از شما خانواده عزیز و فامیلها خواهش می کنم که زیاد برای من گریه نکنید چون دشمنان اسلام این از خدا بی خبران دلشان شاد می شود که لااقل چند تن را به گریه انداخته اند و ما از دوستان خود می خواهم که هیچگاه لباس مشکی بر تن مکنید چون شهادت یعنی مولودی دوباره ، یعنی به معشوق رسیدن چیزی که آرزوی هر فرد مسلمان است و فقط از آنها می خواهم که راه مرا ادامه دهند .
پدر و مادرم از شما می خواهم که مرا ببخشید چون می دانم زیاد برای من زحمت کشیدید و من هیچگاه نتوانستم جبران حتی یک روز زحمتتان را بکنم و حتی قدر شما را ندانستم و عاجزانه می خواهم که مرا ببخشید .
از شما برادران عزیز تقاضا دارم که اگر ناراحتی از دست من دیدید مرا به بزرگی خودتان ببخشید و از شما تقاضا دارم که راه مرا ادامه دهید و در حفظ اسلام و انقلاب اسلامی کوشا باشید و اما خواهرانم ، از شما تقاضا دارم که اگر از من ناراحتی دیده اند مرا ببخشید و یک توصیه دیگر دارم که حجاب اسلامی را رعایت کنید و سعی کنید همچون رقیه (س) در حفظ اسلام کوشا باشید .
از شما خواهش می کنم که اگر جسدم بدستتان رسید و برای شما مقدور بود بعد از تشییع در مزار شهیدان گلگون کفن جواد آباد بخاک بسپارید . والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته
اللهم انا نرغب الیک فی دوله الکریمه تعزبها الا سلام و اهله و تزل بها النفاق و اهله
تصاویرشهیدفیضی
منبع:تلاشگران البرز
چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۲ - ۲۲:۴۰
کد خبر : 73647
بازدیدها: 382

پاسخی بگذارید »